Czy w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie?

AOkon

Lada moment rozpoczną się wakacje. Pora więc na powrót do tematów związanych z aktywnością fizyczną. Z tego właśnie powodu, chciałbym Wam dzisiaj przedstawić czytelniczkę Agatę, która od niedawna prowadzi bloga o tematyce sportowej.
Jak sama mówi, pomysł stworzenia strony, na której mogłaby dzielić się z innymi: doświadczeniami, radami i spostrzeżeniami na temat niektórych sportowych aktywności, chodził za nią od dawna.
„Na mojej stronie poruszam takie tematy jak: zbilansowana dieta, zdrowy tryb życia, treningi całego ciała oraz początki każdego biegacza. Uwielbiam fitness, a bieganie to moja pasja. Dziś aktywność fizyczna to część mnie! :) Zapraszam Was bardzo serdecznie do odwiedzenia mojej strony. http://sportmakerblog.blogspot.com/ Przeczytacie tam nieco więcej o mnie i o moim hobby!

Jeśli ktoś z Was prowadzi serwis o podobnej tematyce, zapraszam do kontaktu (dane kontaktowe dostępne są na blogu). Być może uda nam się wymienić linkami ;)

Bardzo możliwe, że wzorem niedzielnych przejażdżek rowerowych, również biegający w naszym mieście doczekają się zorganizowanych, grupowych przebieżek. Więcej informacji już wkrótce.
Swoją drogą czy Waszym zdaniem, w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie? Odpowiedzi napiszcie w komentarzach lub kliknijcie na przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem ;)

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 5 komentarzy do artykułu "Czy w Łęcznej znajdą się chętni na wspólne bieganie?"

  1. ktośtam pisze:

   do lasu 30 minut intesywnego treningu i powrót biegiem:]

  2. Bartol pisze:

   Oj Ferdziu, Ferdziu… a może przywdziałbyś jakieś „cichobiegi” i się dołączył? ;)

  3. Ferdynand K pisze:

   No musiałem wejść na ten link.
   Fajna jesteś, ale biegaj sama a te różne dupki niech patrzą za Tobą.
   Pozdrowionka dla ciebie.

   • Strażnik Łęcznej Dżiaj Dżoł pisze:

    Sam jesteś dupkiem.
    Są ludzie biegający lepiej samemu i są ci osiągający lepsze wyniki biegając z kimś.
    W grupie łatwiej będzie osiągnąć coś więcej.

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes