Górnik zgarnia trzy punkty!

Gra Górnika Łęczna podoba się coraz bardziej. W dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu, Łęcznianie pokonali Okocimski KS Brzesko 1:2. Generalnie od samego początku mecz był bardzo ciekawy, lecz prawdziwie wysokie napięcie pojawiło się w ostatnich jego minutach. Pierwszy piłkę w siatce umieścił zawodnik Zielono-czarnych Łukasz Zwoliński. Gospodarze skutecznie zaatakowali dopiero 80 minucie. Górnik odpowiedział na tą bramkę zaledwie dwie minuty później.

Podsumowanie:

Bramki: 80. Jacek – 18. Zwoliński, 82. Szałachowski

Kartki: 47. Termanowski (OKS), 50. Jacek (OKS), 90+2. Wojcieszyński (OKS)

Okocimski KS Brzesko: Kozioł – Wawryka, Jacek, Ryś, Niechciał – Darmochwał, Żołądź, Cebula (67. Nawrot), Buras (46. Termanowski) – Sobotka (56. Stefański), Wojcieszyński

Górnik Łęczna: Prusak – Szmatiuk, Tadrowski, Bielak, Sasin – Nikitovic, Zawistowski, Bonin (72. Szałachowski), Nowak, Niedziela (63. Kozacuks) – Zwoliński (87. Paluch) Sędziowie: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)