Powraca Górnik Łęczna [Oświadczenie]

Na zorganizowanej dzisiaj konferencji prasowej, Zarząd Górniczego Klubu Sportowego Bogdanka przekazał informację, że od nowego sezonu, występujący w pierwszej lidze zespół, będzie nosił nazwę Górnik Łęczna. Wraz z powrotem do rdzennej nazwy, na trybuny powróci zorganizowany doping.
Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to bardzo dobra wiadomość, na którą czekali wszyscy kibice zielono-czarnych.

Pełna treść oświadczenia Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Górnika Łęczna, dostępna jest na tej stronie (LINK).

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

10 komentarzy do artykułu "Powraca Górnik Łęczna [Oświadczenie]"

 1. Djjjjj pisze:

  Sukces pana burmistrza ? Burmistrz miał w du**e klub i usłyszy raczej mocno niepochlebne słowa, niż dziękujemy. Śmiech na sali. Jeśli nie wiesz jak jest/było naprawde, to po co pisac glupoty. Nigdy nie dal na klub nawet złotówki

  • Bartol pisze:

   Co do słów burmistrza to proszę bardzo: http://archiwum.gornik-leczna.com/news.php?readmore=3829 „„Jeśli kibice nie potrafią znaleźć sponsora, to nie mogą stawiać warunków Zarządowi i Spółce, bo doprowadzimy do tego, co jest w Lublinie, że nie będzie żadnego klubu. Bywa tak, że kibice powodują szkody i straty w tym klubie a nie przynoszą dochód. Taka jest prawda i trzeba o tym głośno mówić, bo mamy w Polsce coraz więcej problemów z „kibolstwem”. U nas w Łęcznej również są ludzie, którzy mają zakazy stadionowe. O tym trzeba głośno mówić. Nie można dopuszczać do tego, aż kibic kibica zabije albo innego normalnego człowieka. Jeśli kiedyś przychodziły na stadion rodziny z małymi dziećmi, bo nie padały żadne niecenzuralne słowa, to dzisiaj podstawową przyśpiewką są wulgarne słowa, m.in. o Policji. Mnie jako człowieka i burmistrza nie interesuje takie kibicowanie, ponieważ chciałbym pójść z wnukiem na stadion i aby nie słyszeć takich odzywek i przyśpiewek. Jeśli patrzę, że nasi kibice bratają się z „kibolami” Motoru Lublin, czy Chełmianki, którzy to kibice mają – że tak powiem – prawie w całej Polsce słynną „renomę”, to nie jestem z tego tytułu zadowolony. Jak powiedziałem, sponsor zażyczył sobie, aby była nazwa GKS Bogdanka i taka nazwa będzie i tutaj władze miasta w tej materii nic nie mogą. My nie wykładamy pieniędzy na ten sport i nie możemy być stroną w tych sprawach”.”

 2. Bernardo pisze:

  Wielki sukces Pana Burmistrza, który z całego serca wspierał przywrócenie nazwy. Kibice mając taką osobistość po swojej stronie nie musieli się martwić o powodzenie sprawy. Byłoby miło gdyby na pierwszym ligowym meczu pojawił się jakiś transparent z podziękowaniami dla Pana Burmistrza. Lub wystarczy „Dziękujemy” od całej trybuny.

 3. Ferdynand K pisze:

  Brawo kibice, brawo działacze – Panowie, na pewno wszystkim wyjdzie to na dobre.
  Górniku Łęczna ” NATRA”

 4. eliia pisze:

  Po całej tej aferze ze zmianą nazwy wyszło kto jest prawdziwym kibicem. Nie nazwa a klub i piłkarze się liczą ale jak widać niektórym chyba od pakowania na siłowni spuchł mózg..

  • Fanatyk pisze:

   Gdyby nie zachowanie kibiców Górnika, który zorganizowali się wokół własnej drużyny to na zmianę nazwy eliia czekałabyś jeszcze długo i długo. Poza tym jeśli coś mi się nie podoba to wyrażam to jasno i dosadnie a nie siedzę z podkulonym ogonem i nic nie mówie czekając na rozwój wydarzeń.A jeśli Ci chodzi o piłkarzy to wyobraź sobie że większość z nich doskonale rozumiała cała tą sytuację. Pracownicy klubu również. Tylko takie wynalazki jak Ty sobie coś ubzdurały.

  • Górnik pisze:

   Co Ty piszesz?? Nazwa się nie liczy , herb też, barwy też??? Gdyby nie My i Nasz protest nadal nazwa klubu brzmiała by GKS Bogdanka, nawet bez nazwy miasta.

   • eliia pisze:

    To dawajcie więcej pieniędzy na klub wielcy kibice to nawet własnymi nazwiskami nazwiecie klub. Pozdro.

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes