1 Września Łęczna będzie „świętowała” na festiwalu pieczonego wieprza!

To nie żart. W Łęczyńskim ratuszu zarządzanym przez „Skaczącego” Leszka, ktoś wpadł na pomysł, by w rocznicę wybuchu II wojny światowej, w dniu w którym oddajemy hołd poległym, zorganizować „Festiwal Pieczonego Wieprza” przy muzyce disco polo(LINK).
Mieszkańcy kolejny raz nie zostawiają suchej nitki na włodarzu i jego pracownikach, którym kolejny raz nie wyszło.

Po tym jak urząd miejski nie obchodził uroczystości patriotycznych czy odmówił nadania imienia rtm. Witolda Pileckiego jednemu z miejskich skwerów można się było spodziewać takiej akcji – pisze jeden z czytelników wąsatego bloga.

Czy kadra urzędu do reszty skretyniała? – pyta inny czytelnik.

Nikogo w Łęcznej nie trzeba już przekonywać, że nasze miasto stało się kulturalną pustynią. Absolutnie nic się tu nie dzieje.
Po zamianie Kosiarskiego na Włodarskiego tym roku zniknęły nawet obchody dni Łęcznej. Jak słychać na mieście, pieniądze z tej imprezy pomogą w czasie wrześniowych dożynek wypromować „wyborcze wysiłki” PSL w naszym mieście.

Chcąc przełamać tą kulturalną niemoc ktoś wpadł na pomysł takiego festiwalu. Pomysł IMHO nie jest najgorszy i jeśli impreza miałaby przybrać charakter cykliczny, warto zastanowić się nad terminem. No chyba, że „Skaczący Leszek” niczym postępowa prezydent Gdańska, chce świętować ten dzień…

Panie Włodarski, może czas na zmiany w CK, które podobnie jak audyt w PKGiM tak szumnie Pan zapowiadał w kampanii wyborczej?

Udostępnij ten wpis!

22 przemyślenia na temat „1 Września Łęczna będzie „świętowała” na festiwalu pieczonego wieprza!

 1. A co tak pseudo patrioci z ogolonymi łbami tak zamilkli. Dalej bronić Leszka. Może jeszcze jedną siłownie dostaniecie.
  Narodowa klęczna i to przed komuchem

 2. Jak dotąd same kompromitacje ostatnio skoki do wody w ubraniu, a teraz w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej Festyn pieczonego Wieprza jak za komuny w 1-go Maja pęto kiełbasy i seta wódy, aby ogłupić naród, 6 mln obywateli Polski zginęło w obronie Ojczyzny, gdzie zaduma, refleksja nad tym dniem, a tu Burmistrz rodem z Gdańska serwuje mieszkańcom festyn pieczonego wieprza i disco polo
  porażka, żenada … zbiera punkty, chociaż w ŁĘCZNEJ NIC NIE DZIWI !

 3. Ładnie dzisiaj ksiądz w Barbarze o tym specyficznym łęczyńskim świętowaniu mówił

   1. Tu mieszka 85 % komuchów, którzy regularnie głosują na SLD i PSL dlatego nie warto się dziwić, że 01.09.2019 to nie czas zadumy i refleksji w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej tylko święto pieczonego wieprza w ŁĘCZNEJ. Brawo Panie Burmistrzu kolejny skok do wody /mętnej/!

 4. Festiwal pieczonego wieprza w taki dzień mógł wymyślić tylko inny czerwony wieprz. Jak wiadomo czerwonym wieprzom w Łęcznej od lat jest bardzo dobrze.

 5. Szkoda, że nikt z władz miasta nie wpadł na prosty pomysł: ściągnąć kompanię honorową do Łęcznej i zrobić prawdziwe obchody, tak jak to powinno wyglądać. Smacznego wieprza…

 6. Ja już w nerwie litery przekręcam jak nasz łęczyński rzecznik 😉
  //Poprawiłem 🙂 .Bartol

 7. Już sama nazwa powoduje odruch wymiotny. Nikt normalny tam nie pójdzie. No ale…łęcznianie już pokazali, że mają poprzestawiane. Wstyd.

 8. Co na to łęczyński PIS, czy Piotr Winiarski zajmie jakieś stanowisko czy koalicja nie pozwala? To jest skandal.

 9. A ja zastanawiam się tylko ilu z was uczestniczy regularnie w obchodach ważnych dla naszego kraju uroczystości. Ilu poszłoby na mszę za ojczyznę gdyby 1 września wypadł w środku tygodnia?

  1. Dobrze piszesz. Większość tych krzykaczy z tego bloga w życiu nie pojawiła się na obchodach z organizowanych przez miasto czy to z okazji II WŚ, czy np. 11 Listopada, ale co tam podłapali temat i można ponarzekać jak to w Łęcznej źle jacy to ludzie tu mieszkają…Jakiś wynalazek pisze, że tu ludzie głosują na PSL i SLD, gościu weź zobaczy wyniki wyborów, a nie głupoty wypisujesz…

 10. … a ja tam na taką imprezę bym się wybrał pod warunkiem pieczenia ale Włodarskiego….

 11. Komuna jak była, tak cały czas jest. Nic się w Łęcznej nie zmieniło chyba, że na gorsze.

 12. Ale on tylko podkreślił swój komuszy rodowód i swojego mentora, a także innych towarzyszy ze wspólnej sprawy.

 13. Tylko skończony debil może brać udział w takiej imprezie 1 września. Może niech Włodarski następnym razem skacze do basenu bez wody.

 14. Mimo moich jawnych lewicowych poglądów uważam, że szacunek niektórym wydarzeniom się należy. 1 września jest tą niechlubną datą w historii naszego kraju, który my wszyscy, od prawa do lewa, kochamy. Powinniśmy pamiętać o tym co miało miejsce w przeszłości i starać się temu zapobiegać. To co ma miejsce w Łęcznej jest po prostu niesmaczne.

 15. Burmistrz, burmistrzem, ale chyba Radni Miejscy szczególnie marionetki z PIS powinni wyciągnąć wnioski. Panie Winiarski, pan jako przewodniczący rady miejskiej, 😉 historyk, nie wstyd panu?
  Bo mi mieszkańcowi ciemnogrodu uczestniczyć w takiej Chujozie w rocznicę napaści na Polskę wstyd.

   1. Winiarski jest wiceprzewodniczącym. To zwykła marionetka, a nie PIS. Co za dureń wymyślił taka datę na imprezę?

 16. Ciekawe czy rocznicę śmierci własnych rodziców też by pieczonym prosięciem świętowali.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.