S. Pawlak: Przedszkola na szóstkę [Dokument]

Kuratorium Oświaty w Lublinie przeprowadziło ewaluację w przedszkolach prowadzonych przez Gminę. Jej wyniki pokazują, że możemy być dumni z pracowników naszych placówek.

Przedszkole Publiczne nr 2 przy ul. Staszica oraz Przedszkole Publiczne nr 3 przy ul. Braci Wójcickich otrzymały najwyższe oceny i certyfikaty potwierdzające bardzo wysoką jakość pracy. Przedszkola te z powodzeniem realizują koncepcje pracy ukierunkowane na rozwój dzieci oraz wspomagają go, uwzględniając indywidualną sytuację dzieci. To niewątpliwie powód do zadowolenia dla nas, samorządowców, a także rodziców.

Dlatego złożyłem interpelację w sprawie wysokiej oceny pracy tych placówek, prosząc burmistrza Łęcznej, aby docenił pracę i zaangażowanie w rozwój najmłodszych mieszkańców naszej Gminy poprzez przyznanie nagród dla zaangażowanych pracowników tychże placówek. Poprosiłem go również o wystąpienie do Kuratorium Oświaty o przyznanie nagród dla dyrektorów tychże – wysoko ocenionych – przedszkoli publicznych.

Cały wpis znajdziecie na:
<< Blogu radnego Sebastiana Pawlaka >>

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “S. Pawlak: Przedszkola na szóstkę [Dokument]

  1. Da.. Nauczycielom, którzy i tak juz zarabiają dużo. A gminy w calej Polsce zapomnialy o tym, ze ktos te przedszkola i szkoły sprząta i ktoś w nich gotuje. Pomoce od wielu lat tyrają za najniższą krajową, może lepiej o tym też pomyśleć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.