Lepsza Łęczna: Autor wąsatego bloga nominowany przez Wspólnotę. Oddaj głos!

Szanowni! Niezmiernie miło jest nam poinformować Was o tym, że tygodnik Wspólnota Łęczyńska nominował twórcę bloga LLE24.pl i naszego kolegę Łukasza „Bartola” Siegiedę do nagrody „Człowiek Roku 2015 Powiatu Łęczyńskiego”.
„Za ostrość spojrzenia na bieg miejskich spraw. Za zasługi dla transparentności życia publicznego. Za pasję, odwagę, bezkompromisowość i – niełatwą przecież rolę osoby niewygodnej.” – czytamy w uzasadnieniu dla tej nominacji, napisanym przez Wspólnotę.

Czytelnikom wąsatego bloga, Łukasza nie trzeba przedstawiać. To on od kilku lat, codziennie patrzy na ręce łęczyńskim urzędnikom i udowadnia, że każda złotówka wydana przez administracje publiczną jest jawna i mieszkańcy mają prawo o niej wiedzieć. Gdyby nie wąsaty blog wiele urzędowych patologii, nigdy nie ujrzałoby światła dziennego, ponieważ media powiązane z urzędem z oczywistych powodów nie poruszają niewygodnych tematów.

Łukasz znalazł się w gronie 7 nominowanych. Oprócz niego w plebiscycie Wspólnoty udział biorą: Martyna Łabędzka (wolontariuszka), Bogusław Szwed (emerytowany lekarz, społecznik), Grzegorz Bonin (piłkarz Górnika), Tomasz Żuraw (trener zapaśników), Konrad Płaza (zawodnik i trener MMA) oraz Eugeniusz Misiewicz (dyrektor CK).

A teraz najważniejsze, czyli jak głosować. Mamy 2 sposoby:
1) wysłanie SMS o treści WSP.LECZNA.5 pod nr 72051 (Opłata 2,46 PLN)
2) dostarczenie wypełnionego kuponu z gazety do redakcji Wspólnoty

Głosowanie trwa do 17 lutego do godziny 12-tej.
Zapraszamy i gorąco namawiamy do oddawania głosów na Łukasza, bo tak naprawdę wszyscy jesteśmy Bartolami 😉

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby odbiorców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

8 komentarzy do artykułu "Lepsza Łęczna: Autor wąsatego bloga nominowany przez Wspólnotę. Oddaj głos!"

 1. Jan pisze:

  Siegieda człowiekiem roku potem burmistrzem miasta.

 2. ABC pisze:

  Głos oddany. Powodzenia.

 3. Ferdynand K pisze:

  Na Misiewicza dyrektora no nie, czy nie pomylono w tekście nazwiska, czy to jakieś jaja są a któż by go tak wypromował – urząd, rzecznik, czy gospodarz?
  Ale co tam.
  Łukaszu brawo za LLE24 to TY zasługujesz na to wyróżnienie i masz mój i pewnie innych czytających głos.
  Powodzenia. 😉

 4. Arnold pisze:

  Mój głos też masz.

 5. rylwszaliku pisze:

  głos oddany!

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes