M. Fijałkowski: Informator Lepsza Łęczna, już w skrzynkach! [Dokument]

W tym tygodniu zajrzyjcie koniecznie do skrzynek na listy. Znajdziecie w nich Informator radnych Lepszej Łęcznej. Zgodnie z obietnicą zamierzamy informować Państwa o naszych działaniach, inicjatywach oraz o poczynaniach łęczyńskiej władzy. W urzędowych mediach o tym nie przeczytacie. Piszemy jak jest naprawdę, a nie jak każe pisać burmistrz.

Przez całą kadencję zamierzamy rozliczać obecną władzę z obietnic wyborczych. Wszystkie jej kłamstwa zostaną obnażone. W tym celu powstała specjalna rubryka, w której pokażemy wyborcze kłamstwa Kosiarskiego. Będziemy też pilnować, aby wszystkie szkodliwe działania ujrzały światło dzienne i zostały rozliczone.

Informator wydajemy za własne (prywatne) pieniądze. Poza osobistymi spotkaniami oraz blogami, to właśnie Informator będzie służył nam do utrzymania stałej więzi z mieszkańcami i zdawania sprawozdania ze swojej publicznej działalności na rzecz miasta i gminy, do czego obliguje nas nie tylko prawo, ale przede wszystkim szacunek dla Was, naszych wyborców. Informator będziemy wydawać bez względu na ataki ze strony ludzi Wspólnej Sprawy. Nie boimy się – piszemy prawdę.

(Jeśli w Twojej skrzynce nie pojawiła się jeszcze wersja papierowa, kliknij na poniższy obrazek, aby pobrać Informator w formie elektronicznej)

Jesteśmy radnymi, którzy są odporni na wpływy i naciski łęczyńskiej władzy. Nie sprzedamy się nigdy za żadne stanowiska czy innego rodzaju profity. Nigdy nie zgodzimy się na podwyższenie i tak już wysokich kosztów życia w Łęcznej. Nigdy nie będziemy głosować przeciwko Państwu – przeciwko Mieszkańcom Łęcznej. Praca dla Łęcznej to nie tylko pobieranie diet i obecność na sesjach Rady. To przede wszystkim przygotowanie i tworzenie inicjatyw przyjaznych mieszkańcom. Tak będziemy wypełniać mandat zaufania otrzymany od Was. Możemy to Państwu obiecać. To dobro mieszkańców, a nie zdanie burmistrza, jest jedynym wyznacznikiem naszego działania.

W Informatorze znajdziecie też kontakty do wszystkich radnych Lepszej Łęcznej. Działamy dzięki Wam i dla Was. Jeśli przyszłość gminy Łęczna nie jest Wam obojętna, zapraszamy do współpracy. Twórzmy razem Lepszą Łęczną.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

3 komentarze do artykułu "M. Fijałkowski: Informator Lepsza Łęczna, już w skrzynkach! [Dokument]"

 1. rylwszaliku pisze:

  Znalazłem dziś w skrzynce, a myślałem, że dacie sobie spokój z gazetkami po wyborach. Cieszę się, że się myliłem. Oby tak dalej. Dobierzcie się do dupy tej zepsutej władzy. Łęczyńskie pseudo media zajmują się tylko zakłamywaniem rzeczywistości zamiast pisać o sprawach ważnych dla ludzi.

 2. pisak pisze:

  MARAZM potocznie używane jako zastój,bezwład,przekonanie o niemożności zrobienia czegokolwiek.Tak bym opisał niestety to co dzieje się w Łęcznej.

 3. Ferdynand K pisze:

  Pewnie już od rana zaczynają się komentarze w urzędzie a pana Kosiarskiego przez „informatora” rozboli teraz głowa.
  Szanowni radni Wspólnej Sprawy przejrzyjcie na oczy co wy to razem z p.Kosiarskim i jego pomysłami uprawiacie dla Łęcznej – Wyzysk?
  – czy wam za to nie wstyd?
  Kopaczowa wczoraj dojrzała i pogoniła ze swojego rządu kilku tzw. nierobów.
  Panie burmistrzu a kiedy pan przyjrzy się swoim, żądacie coraz to wyższych opłat a sami dla miasta nie wiele robicie?
  Gdzie te pańskie tzw. obietnice wyborcze – no gdzie? 🙁 🙂

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes