M. Fijałkowski: Kosiarski się tłumaczy, a Wy za to płacicie! [Audio]

Nie od dziś wiadomo, że władza nie boi się niczego tak bardzo, jak patrzenia jej na ręce i przekazywania informacji mieszkańcom. Tym razem jednak Kosiarski kolejny raz przekroczył wszelkie granice i postanowił, że z podwyżek i nieróbstwa będzie tłumaczył się za pomocą Biuletynu informacyjnego urzędu, wydawanego właśnie za nasze wspólne pieniądze. Jakby tego było mało, ową publikację do Waszych skrzynek dostarczyli w godzinach pracy pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej. Tak się korzysta z publicznej kasy i przywilejów władzy.

Zauważcie jak bardzo zdesperowany musiał być dobry gospodarz, że na szybko za publiczne pieniądze dodrukował do Biuletynu informacyjnego 2 strony (ten niby załącznik oznaczony jest jako str 9 i 10 Biuletynu i stanowi jego integralną część) przeznaczone na tłumaczenie się i nieudolną próbę zdyskredytowania Informatora Lepszej Łęcznej. Proszę zauważyć, że Kosiarski ani słowem nie komentuje tekstów o zawyżonej diecie przewodniczącej, nierozstrzygniętego przetargu w PGKiM, który jest badany przez organy kontroli czy wniosku o odznaczenie go odznaką “zasłużony dla woj. lubelskiego”.

Zdesperowany “orzeł biznesu” wiedząc, że nie może powstrzymać procesu informowania mieszkańców próbuje wszystko sprowadzić do kłamstw i manipulacji. Ponownie nie wspomina, że wszystkie informacje przedstawione w Informatorze poparte są dokumentami, protokołami oraz oficjalnymi nagraniami z sesji lub komisji rady miejskiej. Wobec powyższego radni Lepszej Łęcznej nie boją się odpowiedzialności. Gdybyśmy choć raz napisali nieprawdę posypałyby się pozwy sądowe. Ale Kosiarski wie, że dokumentów tych nigdzie i nigdy nie podważy. Jedyne co mu zostało to żenująca polemika i pokrętne tłumaczenia. Nic nam nie może zrobić, a to jak możecie się domyślać frustruje go najbardziej.

Najśmieszniejszym, a zarazem budzącym politowanie aspektem jest ciągły zarzut ze strony Kosiarskiego o braku rejestracji tytułu prasowego za 40 zł oraz to, że Informator zmienia nazwę. Może nie zauważył, ale tytuł Informatora w tej kadencji jest niezmienny. Pamięć szwankuje, a teraz jeszcze i wzrok. Nie wiem jak mam jeszcze tłumaczyć zarówno Kosiarskiemu jak i Kuczyńskiemu, że nie wszystko co występuje w formie papierowej i skierowane jest do mieszkańców jest gazetą, a ten co to napisał dziennikarzem. Już raz Kosiarski doniósł w tej sprawie na Bartola i przegrał. Dalej jednak niereformowalni panowie dwaj z Placu Kościuszki z uporem maniaka wiedzą swoje i chcą z radnych zrobić dziennikarzy wydających gazetę. Idąc tym chorym tokiem rozumowania Kosiarski również powinien nazywać siebie dziennikarzem skoro publikował już nie jednego paszkwila pod moim i moich kolegów adresem. Jestem jednak normalnym człowiekiem i do głowy by mi nie przyszło nazywać Kosiarskiego dziennikarzem. Czy naprawdę któryś z gminnych prawników nie może udzielić mu porady?

Ale i na to znaleźliśmy sposób. Panie Kosiarski, proszę zabrać rzecznika i udać się na korepetycje do choćby studenta I roku prawa. Opłacimy je Panu. Może wtedy przestanie Pan głosić herezje. Jest taka niepisana zasada: Nie znam się, to nie zabieram głosu. Nie śmiałbym zabierać głosu w temacie hodowli koni, więc i Pan niech…

Cały wpis przeczytasz na
<< Blogu radnego Mariusza Fijałkowskiego >>

PS. Z tej okazji pozwalam sobie przypomnieć nagranie z jednej z sesji na której Kosiarski wypowiada się w temacie parkingów. Właściwa wypowiedź od 1:10:


Macie jeszcze jakieś wątpliwości? 😉

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "M. Fijałkowski: Kosiarski się tłumaczy, a Wy za to płacicie! [Audio]"

 1. Ferdynand K pisze:

  Jak trzeba być ograniczonym, żeby Informator „Lepszej Łęcznej” uznać za gazetę, czy jakieś tam czasopismo i chcieć za niego 40 zł- po dysze za stronę.
  Co wy?

  Ale do rzeczy:
  Przechodząc dziś na przeciw CPN Lotos spojrzałem na urzędową tablicę i co zobaczyłem – nad nią zegar.
  – skojarzyłem sobie z pewnym filmikiem tylko tamtego zegara i gospodarza nie można porównać do naszego, bo tamten – zresztą
  zobaczcie sami tylko rano zanim urząd weźmie się do roboty.

  http://www.youtube.com/watch?v=Y9j__zgw6wY

 2. apartament pisze:

  Włodarzu, prosiłbym aby kolejne biuletyny wychodziły już na zwykłym papierze bo tym kredowym ciężko się podcierać.

 3. rylwszaliku pisze:

  Odnoście tej wkładki to dawno takich bredni nie czytałem. Kosiarski chyba cały czas myśli że ktoś mu wierzy w to co pisze. Ta władza już dawno przestała być wiarygodna.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes