[DK82] Wieczorny wypadek w Turce. Samochód wylądował w polu!

Wczorajszego wieczora ok. 20:30 w miejscowości Turka doszło do wypadku. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna, na skrzyżowaniu z drogą do Leonowa, zderzyły się dwa auta osobowe Hyundai i Suzuki. W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów wypadł z drogi i wylądował w polu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Zastanawiam się, ile jeszcze musi się wydarzyć wypadków na tej drodze, ile osób musi odnieść rany, a ile zginąć, żeby władza otrzeźwiała i postanowiła choćby poszerzyć tą drogę.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „[DK82] Wieczorny wypadek w Turce. Samochód wylądował w polu!

  1. Pisałem przez Fb do GDDKiA o tym przy wcześniejszych wypadkach to napisali mi że jedynym rozwiązaniem jest budowa Eski na no nie mają pieniędzy. Budowa szerokich poboczy takich jak kiedyś były jadąc do Warszawy jak twierdzą tylko pogorszy sytuację bo będą wyprzedzać się na trzeciego.

    1. Jakbym słyszał komucha z placu Kościuszki.Na trzeciego to dzisiaj wyprzedzają bez poboczy… Co za pokrętna logika. Zbuduj szerszą drogę to będzie mniej bezpiecznie. No cóż nie od dziś wiadomo, że urzędnik to stan umysłu.

      1. Nic nie poradzisz :/ Planują przebudowę mostu, zamiast postawić duży, 4 pasmowy czy 2 po 2 pasy to nie….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.