Natalia Roczon walczy o życie! Potrzebna jest krew!

Potrzebna pomoc! Pilnie potrzebna krew dla 21-letniej Natalii Roczon z Milejowa. Lekarze stan jej określają jako bardzo ciężki.
Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Prusa zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i bmw. Do wydostania osób z nissana strażacy użyli nożyc hydraulicznych. Trzy osoby trafiły do szpitala: kierowca z BMW oraz kierowca i pasażerka nissana, którą była Natalia.

Natalia przebywa na oddziale intensywnej terapii w Szpitalu Klinicznym na ul. Jaczewskiego w Lublinie. – Stan jest, jak to określają lekarze, beznadziejny – mówi w rozmowie z nami ciocia Natalii. Natalia jest w śpiączce farmakologicznej, ponieważ ma zbyt duży obrzęk mózgu.

Zwracamy się z apelem o krew dla poszkodowanej. Nie ma znaczenia kto jaką grupę odda. Krew zostanie wymieniona na odpowiednią dla Natalii. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista), zaznaczając, że jest ona dla Natalii Roczon, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

– Mam nadzieję, że w następne święta znów usiądzie z nami… – dodaje ciocia Natalii.

Prośba o udostępnianie tej informacji wśród znajomych! Każda kropla się liczy!

Źródło: spottedlublin.pl

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Natalia Roczon walczy o życie! Potrzebna jest krew!

  1. Bartolu, przy L.W. „BOGDANKA” S.A. istnieje klub Honorowych Dawców Krwi który to reaguje na takie potrzeby. Proszę o kontakt jeśli potrzeba jest nadal aktualna. tel 600 287 424, pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.