[Referendum JOW] Chcesz dorobić? Ponad 20 miejsc w komisjach referendalnych!

Referendum

Referendum JOW coraz bliżej (06 września 2015). Z tej okazji mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dorobić, pracując w komisjach wyborczych. Podobnie jak w wyborach samorządowych, tak i teraz chcielibyśmy postawić na Was, zwykłych mieszkańców naszego miasta. Dosyć mamy urzędników (i ich rodzin) od lat okupujących komisje. O tym ile urzędnicy ratusza zarobili tylko podczas tegorocznych wyborów, możecie przeczytać w tym zestawieniu(LINK).

W celu zgłoszenia swojej kandydatury (do wtorku 4 sierpnia 2015) prześlijcie proszę na adres redakcja@lle24.pl, swoje imię, nazwisko, wiek(musisz być pełnoletni(a)), wykształcenie oraz numer telefonu kontaktowego. Jeśli preferujesz komisję przy konkretnej ulicy, również daj o tym znać w zgłoszeniu.

Stawki za pracę w komisjach będą wyglądały następująco:
Przewodniczący komisji 180 zł.
Zastępca przewodniczącego 160 zł,
Członek komisji – 140 zł.

Warto przypomnieć, że miejsc jest ok. 20, więc w wypadku większej ilości zgłoszeń, skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów ewentualnego nawiązania współpracy.

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby Twoich znajomych, kliknij proszę niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "[Referendum JOW] Chcesz dorobić? Ponad 20 miejsc w komisjach referendalnych!"

  1. monia pisze:

   DA SIĘ..? DA SIĘ.. pomysł swietny , popieram … właśnie składam kandydaturę..

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes