Łęczna: Spalili podpisy pod wnioskiem o usunięcie burmistrza. Dostali asfaltową drogę pod domem!

Bareja by tego nie wymyślił. Rok temu, widoczni na zdjęciu pomysłodawcy referendum w sprawie usunięcia Włodarskiego ze stołka, ku zdziwieniu wszystkich mieszkańców, postanowili spalić ok. 2400 podpisów, które pozwalały na uruchomienie procedury. Już wtedy pojawiły się głosy, że sołtys Artur Stec sprzedał inicjatywę za drogę pod domem. Nie wszyscy mogli w to uwierzyć.
Wczoraj pomysłodawcy pod rękę z burmistrzem otworzyli drogę.

Przez lata o naprawę drogi w Starej Wsi Kolonii zabiegali radni. Za każdym razem Włodarski twierdził, że nie ma pieniędzy. Ku zaskoczeniu wszystkich, pieniądze znalazły się chwilę po tym jak organizatorzy referendum, spalili 2393 podpisy mieszkańców gminy, pozwalające na uruchomienie administracyjnej procedury.
Szybko pojawiły się spekulacje, że referendum było ustawione, a organizator mógł sprzedać całą inicjatywę za drogę pod domem. Skąd takie głosy?

Warto przypomnieć, że 23 czerwca 2022 roku w restauracji Emocja w Łęcznej odbywało się spotkanie na temat trudnej sytuacji polskich przedsiębiorców. Organizatorami byli prawdziwi lokalni „przedsiębiorcy” Krzysztof Hetman i Daniel Słowik. Członkowie PSLu, którzy zgodnie z bazą CEIDG nigdy nawet nie prowadzili działalności gospodarczej. Mają jednak doświadczenie w tym jak żyć na koszt podatnika (w tym przedsiębiorcy). Daniel Słowik ma jeszcze jedno doświadczenie. W 2014 roku, startując z komitetu Kosiarskiego, kupował głosy mieszkańców rozdając książeczki kupione za publiczne pieniądze.(LINK)
Poniżej ulotka wyborcza Słowika oraz zaproszenie na spotkanie .

Wśród kilkunastu osób, na spotkaniu pojawili się także Teodor Kosiarski i Leszek Włodarski. Obecny był także organizator referendum Artur Stec. Informacje o spotkaniu szybko zniknęły z sieci (spróbujcie coś znaleźć), a sam Włodarski był tam najwidoczniej prywatnie, bo o spotkaniu zapomniał poinformować mieszkańców. Poniżej fragment sprawozdania z pracy „skaczącego” Leszka:

Przyjmijmy jednak, że na tym spotkaniu Stec nie rozmawiał ani z Włodarskim, ani z Kosiarskim, ani nawet ze Słowikiem, że przyszedł tam zupełnie przypadkowo… („przechodził z tragarzami”)

Dzień później (24.06) Artur Stec poinformował, że zebrał 2393 podpisy pod wnioskiem o usunięcie Włodarskiego ze stanowiska (wymagane były 1774 podpisy), ale żadnego referendum nie będzie, bo „szkoda publicznych pieniędzy” i karty z podpisami zostaną zniszczone (LINK). Dotarłem do protokołu zniszczenia kart. Jak możecie zobaczyć poniżej oprócz braci Stec na dokumencie podpisał się nie kto inny, tylko Daniel Słowik. Tak, ten sam, który dzień wcześniej „wspierał” przedsiębiorców, teraz „wsparł” mieszkańców, którzy chcieli odwołać włodarza:

Na koniec „skaczący” Leszek otrzymał jeszcze dyplom uznania od pierwszego chłopa Lubelszczyzny (zawodowo, szefa wspomnianego wcześniej, skompromitowanego Daniela Słowika),

Komentarz? Będzie muzyczny 🙂

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Łęczna: Spalili podpisy pod wnioskiem o usunięcie burmistrza. Dostali asfaltową drogę pod domem!

  1. Co za fałszywy i pusty człowieka z tego jegomościa .Mialam wątpliwa ;przyjemność go słuchać ,kiedy przekonywał nas do oddania głosu przeciwko Burmistrzowi;Pluł na niego ,obrażał a sprzedał się za kawałek asfaltu .Odsunąć od władzy nawet najniższym szczeblu.

  2. Jedna myśl mi się tylko nasuwa i komentarz do Steca…..sprzedajny człowiek bez wstydu i honoru, zero szacunku na ulicy dla tego gościa!

  3. Miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać z p. Stecem i szczerze powiem, że jak na takiego „wielkiego społecznika” to straszny cham i burak. W żaden sposób nie sprzyja swoim mieszkańcom, do kobiet odnosi się jak ostatni prostak. Taki człowiek nie zasługuje na żaden głos poparcia.

  4. Ten burmistrz i miasto to jedna wielka komedia. Podwyżkę jeszcze trzeba mu dać, bo za mało zarabia.

  5. Tylko patrzeć, a Stec ze Słowikiem wystartują z komitetu burmistrza. Tak się nienawidzą 🙂

  6. Sprzedajne kurwy i tyle w temacie ja bym się nie pierdolił w tańcu i za chuja bym nie spalił kwitów na tego pajaca nawet jak by mi bańkę proponował

  7. To wcale nie jest przypadek. Takie zachowanie ma swoją nazwę. Przez grzeczność nie przytoczę

  8. Dobra drużyna. Skompromitowany członek PSLu i klakierzy. Wszyscy siebie warci. Dzięki takim ludziom, społeczeństwo nie wierzy w referenda.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.