Zderzenie na ul. Stefanii Pawlak!
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12.00 w Łęcznej przy ulicy Stefanii Pawlak.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12.00 w Łęcznej przy ulicy Stefanii Pawlak.
W związku z tym, że (jeszcze burmistrz) Leszek Włodarski nadal blokuje możliwość wyrażania opinii przez mieszkańców, chciałbym zaapelować, że Łęcznianie z ulicy Górniczej już nie chcą aquaparku, nawet kina nie chcą. Dostali właśnie pierwsze miejskie łowisko!
Policjanci z łęczyńskiej komendy przyjęli kolejne zgłoszenie dotyczące oszustwa za pośrednictwem popularnego portalu internetowego. 40-latka wystawiła na sprzedaż artykuły niemowlęce.
Rozkręcił się temat niezrealizowanych obietnic i miejsc w gminie Łęczna, o których zapomniał Leszek Włodarski. Jak przekazują mieszkańcy os. Trębaczów, zaledwie kilka miesięcy temu urzędowy akrobata był orędownikiem powstania obwodnicy Łęcznej. Minęło kilka miesięcy i dziś już jest przeciwko ale niespodziewanie obwodnica powstała!