Idą wybory, będzie można dorobić!

Do końca kadencji wąsatego gospodarza zostało już niespełna 100 dni ;). Zastanawiam się czy podczas zbliżających się wyborów, łęczyńscy urzędnicy i ich rodziny kolejny raz nie zabiorą zwykłym mieszkańcom możliwości dorobienia. Chodzi oczywiście o pracę w komisjach wyborczych. Tym razem stawki będą znacząco wyższe. Przewodniczący komisji obwodowej otrzyma 380 zł. Jego zastępca zarobi 330 zł, a szeregowy członek komisji – 300 zł.

O tym kto i jak dorabiał podczas ostatnich wyborów możecie przeczytać tutaj(LINK). Oczywiście rozumiem konieczność pojawienia się pierwiastka urzędniczego w komisjach ale ciągnięcie za sobą długich, rodzinnych ogonów uważam za zwykłą patologię, którą z całą stanowczością trzeba tępić.

Myślę, że w związku z podanymi wyżej informacjami, będę miał dla Was w najbliższym czasie bardzo ciekawą(finansową) propozycję. Bądźcie zatem czujni i zaglądajcie na wąsatego bloga!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Idą wybory, będzie można dorobić!"

 1. obywatel pisze:

  Czy w Łęcznej doczekamy się wyborów gdzie kandydaci będą spotykać się z wyborcami i odpowiadać na ich nurtujące pytania związane z miastem?

  • Bartol pisze:

   Jestem przekonany, że tak 😉

  • Arnold pisze:

   Nie wszystkich należy postrzegać przez pryzmat Kosiarskiego. W innych miastach burmistrzowie nie chowają się cały dzień w gabinecie mając ludzi w dupie.

  • jupi a jej pisze:

   Ależ oczywiście, że tak. Jest wielu młodych i WYKSZTAŁCONYCH ludzi, ale nie mają jakiejś siły przebicia się. Trzeba Kosiarskiemu, Borkowskiej i innemu badziewiu na jesieni pokazać czerwoną kartkę. Dać szansę innym. A zobaczycie jak Łęczna od razu odżyje. I troska o mieszkańców będzie nie tylko w roku wyborczym ale i po. Amen.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes