[Puchaczów] Małżeństwo zatruło się czadem. Mężczyzna nie żyje!

Niestety nowy rok rozpoczynamy smutną informacją. Zdarzenie o którym mowa, miało miejsce w Puchaczowie, minionej soboty 2 stycznia.
Po godzinie 9:00 służby ratunkowe, zostały powiadomione o mozliwości zatrucia się czadem przez dwie osoby. Po kilku minutach na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, strażacy oraz policja.

Niestety pomoc dla 62-letniego mężczyzny przyszła zbyt późno. Jego życia nie udało się uratować. Żona mężczyzny została odwieziona do szpitala.

Strażacy potwierdzili obecność czadu w budynku. Ze wzstępnych ustaleń wynika, że tlenek węgla wydobywał się z pieca centralnego ogrzewania.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „[Puchaczów] Małżeństwo zatruło się czadem. Mężczyzna nie żyje!

  1. Cichy zabójca każdego roku zbiera swoje żniwo. Większy nacisk powinien był położony na kontrole piecyków gazowych oraz dotowanie ich wymiany na nowoczesne urządzenia.

  2. Cichy zabójca… Niestety stare piecyki gazowe (szczególnie te umieszczane w łazienkach) są potwornym zagrożeniem. Nowoczesne „junkersy” mają już nowoczesne systemy zabezpieczeń. W wielu domach pracują jednak jeszcze stare urządzenia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.