Burmistrz powołał swojego zastępcę. To kobieta!

Po dwóch latach udawania, że radzi sobie w samorządzie i oszczędza, Leszek Wlodarski doszedł do wniosku, że potrzebuje wsparcia. Od 4 stycznia 2021 stanowisko zastępcy burmistrza będzie pełniła Anna Cieślinska.

Anna Cieślińska urodziła się w 1973 roku. Jest mężatką z dwójką dzieci. Ma 26 letnią córkę i 18 letniego syna. Mieszka w Łęcznej. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studia podyplomowe z Zarządzania Finansami i Rachunkowości Projektów Współfinansowanych ze Środków UE na KUL-u.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w bankowości kierując m.in. zespołem obsługującym klientów kluczowych jednostki.
Jest osobą bezpartyjną i zaangażowaną w pracę. W Ratuszu będzie odpowiedzialna m.in. za sprawy społeczne oraz kulturalno – oświatowe.

– Jestem zaszczycona, że będę mogła pełnić obowiązki w mieście, w którym mieszkam i którego rozwój jest dla mnie niezwykle istotny. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzył mnie pan Burmistrz Leszek Włodarski. Wierzę, że efekty tej współpracy będą już niebawem widoczne – mówi Anna Cieślińska.

Nie wiem jak Wy ale ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Burmistrz powołał swojego zastępcę. To kobieta!"

 1. Sigimund pisze:

  Co w tym takiego niesamowitego, że to kobieta? Ten wykrzyknik aż tak potrzebny?

 2. Robin pisze:

  Pan Burmistrz już wie że nie będzie drugiej kadencji bo nikt go nie wybierze. Wystawi Panią zastępcę która może wygrać wybory – bo jest kobietą i może wtedy Pan Leszek załapie się na zastępcę – pensja praktycznie ta sama a żadnych obowiązków.

 3. mietek pisze:

  powołanie w połowie kadencji której zostało niespełna 2 lata, świadczy o próbie zmiany wizerunkowej katastrofy i uratowania ewentualnej szansy w walce o drugą kadencję, a o powołanym o pewności kontynuacji zatrudnienia przez kolejnego pracodawcę kimkolwiek by nie był, bo dwa lata zatrudnienia to tylko czas określony dobry dla dwudziestoparolatka na stażu

 4. Aha pisze:

  Może mi ktoś wyjaśnić co oznacza „kierowanie zespołem klientów kluczowych jednostki” w wszystkich dotychczasowych miejscach pracy spotykałam się z tym, ze kieruje się zespołem pracowników a klientów się pozyskuje. Pani będzie odpowiedzialna za sprawy nie związane z jej wykształceniem i doświadczeniem ?

 5. Anna Maria pisze:

  Gratuluję powołanej tylko myślałem za zastępca będzie od spraw technicznych, inwestycji itp,tego nam chyba brakuje.

  • Ferdynand K. pisze:

   Masz rację. Zatrudniając Kogoś takiego od spraw technicznych, czy odpowiedzialnego za inwestycje taki Gość musiałby sam ustalać harmonogram prac, organizować przetargi, pozyskiwać inwestorów, albo z uśmiechem wdepnąć w to … i trwać dalej nie robiąc nic. Czekać cierpliwie na urzędowe nagrody jak jest obecnie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes