Burmistrz powołał swojego zastępcę. To kobieta!

Po dwóch latach udawania, że radzi sobie w samorządzie i oszczędza, Leszek Wlodarski doszedł do wniosku, że potrzebuje wsparcia. Od 4 stycznia 2021 stanowisko zastępcy burmistrza będzie pełniła Anna Cieślinska.

Anna Cieślińska urodziła się w 1973 roku. Jest mężatką z dwójką dzieci. Ma 26 letnią córkę i 18 letniego syna. Mieszka w Łęcznej. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studia podyplomowe z Zarządzania Finansami i Rachunkowości Projektów Współfinansowanych ze Środków UE na KUL-u.

Swoje ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w bankowości kierując m.in. zespołem obsługującym klientów kluczowych jednostki.
Jest osobą bezpartyjną i zaangażowaną w pracę. W Ratuszu będzie odpowiedzialna m.in. za sprawy społeczne oraz kulturalno – oświatowe.

– Jestem zaszczycona, że będę mogła pełnić obowiązki w mieście, w którym mieszkam i którego rozwój jest dla mnie niezwykle istotny. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzył mnie pan Burmistrz Leszek Włodarski. Wierzę, że efekty tej współpracy będą już niebawem widoczne – mówi Anna Cieślińska.

Nie wiem jak Wy ale ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Burmistrz powołał swojego zastępcę. To kobieta!

  1. Co w tym takiego niesamowitego, że to kobieta? Ten wykrzyknik aż tak potrzebny?

  2. Pan Burmistrz już wie że nie będzie drugiej kadencji bo nikt go nie wybierze. Wystawi Panią zastępcę która może wygrać wybory – bo jest kobietą i może wtedy Pan Leszek załapie się na zastępcę – pensja praktycznie ta sama a żadnych obowiązków.

  3. powołanie w połowie kadencji której zostało niespełna 2 lata, świadczy o próbie zmiany wizerunkowej katastrofy i uratowania ewentualnej szansy w walce o drugą kadencję, a o powołanym o pewności kontynuacji zatrudnienia przez kolejnego pracodawcę kimkolwiek by nie był, bo dwa lata zatrudnienia to tylko czas określony dobry dla dwudziestoparolatka na stażu

  4. Może mi ktoś wyjaśnić co oznacza „kierowanie zespołem klientów kluczowych jednostki” w wszystkich dotychczasowych miejscach pracy spotykałam się z tym, ze kieruje się zespołem pracowników a klientów się pozyskuje. Pani będzie odpowiedzialna za sprawy nie związane z jej wykształceniem i doświadczeniem ?

  5. Gratuluję powołanej tylko myślałem za zastępca będzie od spraw technicznych, inwestycji itp,tego nam chyba brakuje.

    1. Masz rację. Zatrudniając Kogoś takiego od spraw technicznych, czy odpowiedzialnego za inwestycje taki Gość musiałby sam ustalać harmonogram prac, organizować przetargi, pozyskiwać inwestorów, albo z uśmiechem wdepnąć w to … i trwać dalej nie robiąc nic. Czekać cierpliwie na urzędowe nagrody jak jest obecnie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.