[Łęczna] Kolejny fotoradar na DK82 już robi zdjęcia!

Przez pół roku stał pusty ale to sie właśnie zmieniło. Fotoradar w miejscowości Brzeziny, w ciągu drogi krajowej nr 82 (Łęczna – Włodawa) został „wypakowany” z czarnej folii, którą był osłonięty od czerwca 2020 i wyposażony w urządzenie rejestrujące prędkość.
Aparat już robi zdjęcia!

Mieszkańcy okolicznych posiadłości pod rękę z urzędem gminy, od wielu miesięcy zabiegali i wyczekiwali na posadowienie urządzenia na tym odcinku drogi.
Bezmyślni kierowcy potrafią osiągać tutaj zawrotne prędkości, a przecież to nie jest autostrada” – mówili mieszkańcy.

Spokojnie, jest jeszcze szansa na uniknięcie mandatów, bowiem przez kilka pierwszych dni po aktywacji urządzenie działa w trybie testowym (robi zdjęcia w celu właściwej kalibracji), a dopiero po tym czasie zostaje przełączone na tryb codziennej pracy.
Nie warto jednak kusić losu 🙂

Udostępnij ten wpis!

4 przemyślenia na temat „[Łęczna] Kolejny fotoradar na DK82 już robi zdjęcia!

 1. odnośnie drogi l Łęcznej na Ludwin, czy ktoś widział kiedykolwiek żeby policja mierzyła tam prędkość????? Ludzie jacy tam idioci czasami jeżdżą, szok.

 2. Masz rację ,a w samej Łęcznej też jeżdżą jak na autostradzie np.przy Wojska Polskiego tu są potrzebne progi zwalniające a jak nie można wykonać to częściej patroli policji jest potrzeba i wszyscy nauczą się przepisów.

  1. Progi to świetny pomysł, albo przejścia na wyniesieniu jak przy przedszkolu przed rondem.

   Panie Burmistrzu – to chyba niewielki koszt, a poprawi bezpieczeństwo w znacznym stopniu, to co zrobicie np. progi? Dla przykładu progi na ulicy Bogdanowicza z tego co słyszałem od sąsiadów miały już jednego oponenta (mieszkańca tej ulicy znanego w Urzędzie Miasta), a w sumie poskromiły rajdowe zapędy uczącej się tutejszej szkole młodzieży.

   Po drugie dlaczego zostały zniesione z wjazdów na osiedla znaki D-40 strefa zamieszkania? Zaoszczędzilibyście na: a) farbie (nie trzeba oznaczać przejść dla pieszych), b) znakach pionowych przed wspomnianymi progami. Prędkość do 20 km/h i pierwszeństwo pieszych – nie zagrażałoby dzieciakom, które powiedzmy sobie szczerze potrafią wbiec na jezdnię – szczególnie w obrębie bloków.

 3. Postawcie radar na drodze z Łęcznej na Ludwin. Baraństwo jeździ po 150 /godzine a tam jest 70km. Dziwi mnie że na tej drodze w ogóle nie ma policji.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.