Żenujące tłumaczenia burmistrza [Wideo]

Przyszedł czas na komentarze i refleksje nad emitowanym wczoraj, materiałem Telewizji Polskiej dotyczącym słów „kolorowego misia”. Nie mam wątpliwości, że redaktor Paweł Gregorowicz rzetelnie przedstawił punkt widzenia kupców, mieszkańców Łęcznej oraz samego burmistrza.
Nie dziwi mnie widoczne w tym materiale, wzburzenie kupców-obcokrajowców i mieszkańców naszego miasta, po tym co usłyszeli z ust człowieka, który powinien reprezentować Łęczną. Sam burmistrz nie zmienia swojego stanowiska, twierdzi, że nikogo nie uraził swoją wypowiedzią i nie zamierza przepraszać. Bardzo poważną sytuację, próbuje obrócić w żart stwierdzając, że nawet jego żona mówi do niego „misiu kolorowy”. Muszę przyznać, że dawno nie słyszałem tak żenującej i infantylnej wypowiedzi. Zaproszony do skomentowania tej sprawy językoznawca, jednoznacznie ocenił słowa burmistrza.

Jeśli nie mieliście okazji aby zobaczyć wczorajszy materiał, możecie to zrobić, klikając na poniższy obrazek. Warto też zaznaczyć, że w najbliższy poniedziałek, o godzinie 16:40 (przed Teleekspresem) program o tej samej tematyce wyemituje TVP1.

Kliknij na poniższy obraz, aby obejrzeć wczorajszy reportaż.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Żenujące tłumaczenia burmistrza [Wideo]"

  1. gosiaczek89 pisze:

    Chciałabym obejrzeć ten materiał, ale wyświetla się że jest on niedostępny.

  2. czy bernardo pisze:

    to kosiarski, czy jego du*oliz?

  3. Bernardo pisze:

    Pan Burmistrz zareagował jak zawsze bardzo inteligentnie próbując rozładować napiętą nieco sytuację żartem. I na dodatek tym żartem wyjaśnił wszystko. Jednak nieopierzony młody redaktorek miotając się wystękał kolejne bezsensowne pytanie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes