Dolina dinozaurów, czy dolina śmieci? [Dużo zdjęć]

Rozbite szkło, śmieci najróżniejszej maści i cała masa połamanych gałęzi. Tak właśnie wygląda (po ok. pięciu miesiącach od renowacji) tzw. łęczyńska dolina dinozaurów. W październiku 2013 mogliśmy w lokalnych mediach przeczytać takie oto informacje: „– Postawimy tam 6 nowych ławek parkowych oraz kosze na śmieci – mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik prasowy łęczyńskiego ratusza. Odnowiona kraina dinozaurów, jak zapewnia rzecznik, stanie się interesującym i ładnym miejscem odpoczynku, spacerów dla mieszkańców Łęcznej.”
lub „Teren doliny dinozaurów będzie oświetlony, co poprawi bezpieczeństwo tej okolicy – mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik prasowy łęczyńskiego magistratu. – Zapomniane miejsce zyska nowe życie.”

To co wyszło z tych szumnych zapowiedzi urzędu, postanowiła pokazać na zdjęciach czytelniczka wąsatego bloga. Usiądźcie zatem wygodnie i podziwiajcie „nowe życie, zapomnianego miejsca”:

(Kliknij na wybranym zdjęciu, aby je powiększyć.)

Nic tylko usiąść na ustawionych przez urząd miasta ławeczkach, oddychać „świeżym” powietrzem i podziwiać „piękny” krajobraz. Turyści będą zapewne walić drzwiami i oknami. Mam nadzieje, że i pan Kosiarski zabierze tam małżonkę przy najbliższej okazji… 😉

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Dolina dinozaurów, czy dolina śmieci? [Dużo zdjęć]"

 1. Bernardo pisze:

  Przecież te śmieci nie leżą przy samych dinozaurach tylko gdzieś w krzakach, a tym terenem Pan Burmistrz nie zarządza. Przy samych dinozaurach jest czysto tak jak Pan Burmistrz zapowiadał. Tereny, na których znajdują się krzaki to własność prywatna.

  • jlb pisze:

   Popieram Bernardo. Krzaki rosną z tyłu, ścieżka jak ludzie zaczną przyjeżdżac to się wydepcze, a ławeczki kawałek widac na 6 zdjęciu. Czepiają się Pana Burmistrza okropnie.

  • eliia pisze:

   Krzaki te nie są własnością prywatną z tego co widziałam :).

 2. Ferdynand K pisze:

  No co się dziwić?
  Dinozaury w naturze wyginęły i jak tak dalej będzie to i te figury też tam zbutwieją i zarosną krzakami.
  Te zarastające krzaki to jakaś plaga w tej Łęcznej.
  Gdzie się nie spojrzy wszędzie krzaki, błoto i śmieci.
  To dzisiejszy wizerunek miasta 🙂

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes