Jak wygląda marnotrawienie publicznych pieniędzy?

Właśnie tak! Wysychające kałuże odsłoniły „efekty” pracy firmy sprzątającej łęczyńskie ulice na zlecenie urzędu. Gołym okiem widać, że pieniądze wydane na doprowadzenie ulic do właściwego stanu, zostały dosłownie wyrzucone w błoto. Przy krawężnikach nadal leży równo rozsmarowany piasek. Ulica Górnicza wygląda wręcz tak, jakby nie widziała wiosennych porządków. Warto przypomnieć, że sprzątanie odbywało się przy opadach deszczu.

No cóż… łęczyński ratusz postanowił „oszczędzić” na demontażu ozdób świątecznych (dzięki temu bożonarodzeniową atmosferę poczujemy nawet podczas lipcowych upałów), będzie zatem możliwość przekazania tych pieniędzy na inny „właściwy” cel 😉

Poniżej kilka fotek obrazujących obecny stan „uprzątniętych” ulic.

Pole do popisu ma teraz kierownik referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Dariusz Pożaroszczyk. Musi przecież wykonać odbiór robót. Jak sądzicie, czy łęczyński ratusz zapłaci za przedświąteczną akcje sprzątania miasta?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Jak wygląda marnotrawienie publicznych pieniędzy?"

 1. Lati pisze:

  Tak czy siak pan Roman W. I tak kasę weźmie

 2. arnold pisze:

  Normalny burmistrz wyciągnął by konsekwencje w stosunku do kierownika czy pracownika, który kazał pracować ekipie w deszczu. Kasa w bloto, ale to kasa publiczna więc co się Kosiarski będzie przejmował.

 3. rolnik pisze:

  aaaa temu „pa.(tu czkawka)..anu ) dziękujemy 🙁 bez odbioru:)

 4. newage pisze:

  sprzątanie sprzątaniem dobrze że za malowanie pasów się nie brali. 😀

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes