Ulica Kasztelańska w Łęcznej roztapia się! [Zdjęcia]

Czytelnicy wąsatego bloga, trzymajcie się mocno. Przed Wami utwardzona (zdaniem urzędników Kosiarskiego) ulica Kasztelańska w naszym mieście. Wygląda na to, że niczym śnieg rozpuszcza się wraz z nadchodzącą wiosną.
Przez to błoto codziennie brną dzieci idące do szkół i dorośli chcący dotrzeć do pracy.

„2 razy widziałam na tej drodze samochód z Urzędu Miasta. Przyjechali, zobaczyli ALE- ALE jak były mrozy po – 15 i droga zamarznięta.” – komentarz o takiej treści możemy przeczytać na jednym z łęczyńskich forów.

Z informacji, które posiadam wynika, że poniższe fotki trafiły już do urzędu miejskiego. Nie myślicie chyba, że chcieliby ruszyć swoje dupska z ciepłych foteli. Pozostaje nam zatem odliczać ile czasu zajmie władzy doprowadzenie tego odcinka do właściwego stanu.

Ode mnie mała rada dla wąsatego towarzysza. Zamiast kolejnego wydania nikomu niepotrzebnej propagandowej gazetki w której znowu złożysz mieszkańcom życzenia za ich własne pieniądze, przeznaczysz te środki na skuteczne utwardzenie ul. Kasztelańskiej?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes