Górnik Łęczna ma nowego prezesa! To VELJKO NIKITOVIĆ!

Na tą zmianę czekali wszyscy kibice Zielono-czarnych! Rada Nadzorcza na posiedzeniu podjęła decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Z dniem 17 lipca 2017 roku pan Artur Kapelko przestał pełnić funkcję prezesa zarządu. Rada Nadzorcza zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa zarządu pana Veljko Nikitovicia, dotychczasowego członka zarządu spółki.

-Chcę podziękować Radzie Nadzorczej za zaufanie, którym mnie obdarzono. Po 15 latach gry w Górniku podejmuję się nowej roli, która niesie za sobą dużą odpowiedzialność. Chcę kontynuować dobre rzeczy, który były robione w klubie. Zrobimy wszystko razem z zarządem, żeby klub organizacyjnie i sportowo podniósł się na jeszcze wyższy poziom. Chciałbym, żebyśmy wrócili do korzeni tak, żeby w najbliższej przyszłości można było zobaczyć w składzie pierwszej drużyny wychowanków akademii Górnika. Jako nowy prezes chcę podziękować panu Arturowi Kapelko za 8 lat spędzonych w klubie, podczas których Górnik Łęczna wygrywał mecze z najlepszymi w polskiej piłce: Legią, Wisłą, Lechią czy Jagiellonią. Z prezesem Arturem Kapelko nie żegnamy się, tylko mówimy do zobaczenia – powiedział Veljko Nikitović, nowy prezes Górnika Łęczna.

Po zmianach w skład zarządu wchodzą: Veljko Nikitović – prezes zarządu i Sebastian Buczak – członek zarządu.

Dobra zmiana? Bezapelacyjnie Veljko to gracz, który Górnika ma w sercu! Poza tym czy jest tu ktoś kto mu nie kibicuje?

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Górnik Łęczna ma nowego prezesa! To VELJKO NIKITOVIĆ!

  1. Jak to nie żegnamy się z Kapelo!!! no chyba że będziecie go ścigać za sprzeniewierzone pieniądze… Decyzja zarządu jest tak zajebista, że aż normalnie szok!!!!!!!!11 powodzenia Velo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.