Górnik Łęczna: Nabór Wolontariuszy trwa! Dołącz do nas! [Video]

Górnik Łęczna już od kilku sezonów prowadzi wolontariat sportowy i zachęca do aktywności młodych ludzi, którzy swoją przyszłość wiążą ze sportem. W związku z nadchodzącym sezonem, poszukujemy osób w charakterze wolontariuszy do współpracy przy wydarzeniach sportowych organizowanych przez klub.

Wolontariat sportowy jest doskonałym sposobem na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych dla wszystkich, którzy pasjonują się sportem i chcą być bliżej ukochanego klubu.

Przygotowaliśmy ofertę wolontariatu, dzięki której będziecie mieli okazję zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności oraz nawiązać nowe znajomości i kontakty. Wolontariusze będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca w klubie i organizacja spotkań Nice 1 Ligi oraz poznać bliżej zawodników pierwszego zespołu.

Dla zakwalifikowanych do programu, klub przygotował tzw. pakiet wolontariusza, w skład którego wchodzą:
– bilety na wszystkie spotkania rozgrywane na stadionie przy al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej dla dowolnie wybranej osoby,
– wizyta na treningu i spotkanie z zawodnikami I drużyny,
– wspólne kibicowanie na meczu wyjazdowym meczu Nice I ligi,
– udział w konferencjach prasowych,
– szkolenia z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, marketingu sportowego i mediów społecznościowych,
-gadżety klubowe i certyfikat uczestnictwa,

Najlepszego wolontariusza zaprosimy na staż w Górniku Łęczna!

Jak zostać wolontariuszem?

Aby zostać wolontariuszem Górnika Łęczna i wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych, wystarczy mieć ukończone 16 lat i wysłać zgłoszenie na adres: wolontariat@gornik.leczna.pl.

Napisz kilka zdań o sobie, dlaczego to właśnie Ty masz zostać naszym wolontariuszem!

Przy okazji powrotu na macierzysty stadion, Górnik opublikował film pokazujący zarówno łęczyński obiekt, jak i najbliższą okolicę. Miłego oglądania!


Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Górnik Łęczna: Nabór Wolontariuszy trwa! Dołącz do nas! [Video]

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.