Gwiazdy Ligi Mistrzów w Lublinie. Ostatnia szansa na zakup tańszych wejściówek!

Międzynarodowy turniej piłkarski LOTTO Lubelskie Cup już za 9 dni na Arenie Lublin. W dniach 4-5 lipca zobaczymy w Lublinie znakomite klubowe zespoły: AS Monaco, Szachtar Donieck, Hannover 96 oraz Lechię Gdańsk. Sprzedaż biletów wciąż trwa. Kibice mają jeszcze szansę na zakup biletów po okazyjnej cenie, bowiem od piątku 3 lipca ceny biletów wzrosną o 20 zł. Kupując jeden bilet na dany dzień fani futbolu będą mogli obejrzeć aż dwa mecze z udziałem wszystkich drużyn. 

To jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, którego Lublin jeszcze nie widział. Gwiazdy europejskiej piłki rozegrają dwudniowy turniej o miano zwycięzcy pierwszej edycji LOTTO Lubelskie Cup. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ciągle trwa. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.booklik.com  oraz www.ebilet.pl , a także stacjonarnie w kasach Areny Lublin i siedzibie Kuriera Lubelskiego na Krakowskim Przedmieściu 10. Kupując jeden bilet w wybranej kategorii cenowej kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze rozgrywane w danym dniu: Kategoria Premium (120 zł), Kategoria I (90 zł), Kategoria II (60 zł), Kategoria III (40 zł) i Kategoria IV (30 zł). Cena biletu dla osób niepełnosprawnych wynosi 20 zł.

Promocyjne ceny biletów można kupować jeszcze przez tydzień. Od 3 lipca ceny wszystkich biletów wzrosną o 20 zł, więc warto się spieszyć.

Już w najbliższy weekend (27-28 czerwca) nad Zalewem Zemborzyckim moc atrakcji od organizatorów turnieju. Bramka celnościowa, fotoradar i wiele wiele innych.

Z kolei w najbliższy wtorek 30 czerwca o godz. 11:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie filia 38 przy ul. Relaksowej 25 odbędzie się spotkanie
z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej Grzegorzem Bronowickim. Na dzieci czekają m.in. trening z piłkarzem, możliwość otrzymania autografu, zrobienia sobie zdjęcia oraz posłuchania opowieści o tym jak zostać zawodowym piłkarzem.

Zapraszamy także do odwiedzania profilu Lublin LIVE na Facebooku:

www.faceboom.com/lublinlive

Do czytelników wąsatego bloga, którzy wzięli udział w konkursie, w ubiegły weekend trafiły bilety na to widowisko. Wszyscy zwycięzcy zostali również telefonicznie powiadomieni o wygranej.

Terminarz turnieju LOTTO Lubelskie Cup:
04.07.2015 (sobota):
– Lechia Gdańsk vs. Szachtar Donieck, godz. 16.15
– AS Monaco vs. Hannover 96, godz. 19.15

05.07.2015 (niedziela):
– mecz o 3 miejsce, godz. 13.30
– wielki finał, godz. 17.30

Udostępnij ten wpis!