III Edycja niedzielnej przejażdżki!

Otrzymaliśmy wiadomość, że wolnych miejsc na spływ kajakowy już nie ma. Łęczyńska Grupa Rowerowa przygotowała jednak tradycyjnie ciekawą alternatywę. Będzie to już trzecia edycja rowerowej przejażdżki pod hasłem „Niedziela po obiedzie z ŁGR”. Był już nowoczesny port lotniczy w Świdniku, teraz wybieramy się do Jaszczowa, zobaczyć starą stację kolejową, na której jak mogłoby się wydawać – czas się zatrzymał. To tylko pozory – zegar na peronie nadal działa i odlicza kolejne minuty. W planie będzie przejazd przez Ciechanki Krzesimowskie, Krzesimów, Starościce, Jaszczów, Białkę i Ciechanki.

Start już w najbliższą niedzielę 05.08.2013 o godzinie 15:00 z placu cyrkowego.
Planowany powrót: 18:30
Tempo spacerowe, tak aby każdy mógł spokojnie przejechać trasę.
Mapę przejazdy znajdziecie tutaj (LINK)

Oczywiście możecie potwierdzać swoją obecność w tym wydarzeniu na tej stronie (LINK)

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "III Edycja niedzielnej przejażdżki!"

 1. ... pisze:

  ŁGR powstał kilka lat temu z inicjatywy kilku rowerzystów. Pobudką do powstania grupy była sama pasja, nikt nikogo nie zachęcał. ŁGR rzeczywiście udzielił pomocy w przejeździe kilku rajdów, ale nie jest powiązany z żadną instytucją. Takie rowerowe wyprawy odbywały się już wcześniej tylko nie były tak nagłośnione.

 2. Bernardo pisze:

  Cieszą te rajdy ŁGR. Warto jednak wspomnieć, że to procentuje doświadczenie zdobyte przez tych młodych ludzi dzięki Panu Burmistrzowi. Otóż Pan Burmistrz pozwolił swego czasu na udział w organizacji rajdów rowerowych tworzonych przez UM. Te niedzielne popołudniowe przejażdżki, to odpowiedź na zarzuty malkontentów, że Pan Burmistrz nie zapewnia rozrywek w mieście latem. Pan Burmistrz zachęcił tych ludzi do utworzenia ŁGR oraz aktywności codziennej.

  • Bartol pisze:

   Wszystko pięknie ładnie ale dobremu gospodarzowi nic do rowerów w Łęcznej. No chyba, że rozpatrujemy twierdzenie, że „nikt Ci nie da tyle ile burmistrz obieca” 😉

  • eliia pisze:

   Przestań kłamać 😀

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes