[Konkurs] 38 urodziny Górnika Łęczna! Bilety do wygrania!

Już za tydzień 20 września będziemy obchodzić 38 urodziny Górnika Łęczna. Z tej okazji klub przygotował na najbliższy mecz z GKS Tychy kilka niespodzianek. Klub razem z Cukiernią GRELA przygotował urodzinowy poczęstunek. Dla pierwszych 500 kibiców czekają słodkości od partnera.
Wąsaty blog ma również z tej okazji niespodziankę dla Was!

Wystarczy polubić ten wpis na wąsatym blogu (LINK), a w komentarzu wpisać jakiego biletu oczekujemy. Do wyboru jest pojedynczy lub podwójny. Spośród osób, które wykonają opisaną wyżej aktywność, w najbliższą niedzielę 17.09 wybiorę zwycięzców. Bilety tradycyjnie zostaną przesłane pocztą elektroniczną. Można je wydrukować lub pokazać na smartfonie przy kasach.

Masz karnet? Zaproś swoich znajomych na nasze urodziny i świętujcie razem! Wszyscy posiadacze karnetów otrzymają na swoje konta po jednym voucherze umożliwiającym wymianę na bezpłatny bilet. Przypominamy, że posiadacze karnetów z LW Bogdanka SA mają przypisane do swoich kont po dwa vouchery upoważniające do wymiany na bezpłatny bilet.

Niespodzianka dla urodzonych 20 września!

Urodziłeś się 20 września 1979 roku? – Klub ma dla Ciebie niespodziankę. Napisz maila na bilety@gornik.leczna.pl lub zadzwoń 667 667 161

Udostępnij ten wpis!