[Łęczna] Rowery czy bieganie? – aktywny rozkład jazdy na najbliższe dni!

Lubicie biegać, a może wolicie dwa kółka? Nawet jeśli uprawiacie obie dyscypliny, nie mogliście trafić lepiej. Mam dla Was świetne propozycje na aktywne spędzenie wolnego czasu przez najbliższe dni.
Już w najbliższą niedzielę (3 sierpnia) Łęczyńska Grupa Rowerowa organizuje kolejną wyprawę rowerową w kierunku stacji kolejowej w Jaszczowie. Dystans będzie stosunkowo krótki (48km), zapraszamy więc wszystkich niezdecydowanych. Dacie radę !
Startujemy z parkingu pod Cmentarzem komunalnym w Starej Wsi o godzinie 10:00. Zabierajcie znajomych, dobre humory, zapasowe dętki oraz zawieszki które otrzymaliście na rajdach 🙂 Pokażmy, że Łęczna jest mocno prorowerowa!

Jeśli nie rowery to BIEGANIE! Tradycyjnie Agata przygotowała dla Was kolejny AKTYWNY PONIEDZIAŁEK. Jeżeli lubisz biegać i szukasz fajnej ekipy, w której towarzystwie będziesz mógł poprawiać swoje wyniki, przyjdź w poniedziałek ( 4 sierpnia ) na plac cyrkowy o godzinie 19:30 i rusz z nami wspólnie rozbiegać Łęczną!
Tym razem do przebiegnięcia będzie dystans ok. 5 km. Tempo – dla każdego! nie bój się przyjść, zapraszamy wszystkich, nie ważne na którym miejscu teraz jesteś i ile wynoszą twoje osiągi, wspólnie możemy więcej!

Podsumowując:

Rowery:
Start: niedziela 03.06 godzina 10:00
Miejsce: parking pod cmentarzem komunalnym w Starej Wsi
Dystans: 48 km
Tempo: spacerowe 😉
Mapa: (LINK)
Dołącz do wydarzenia na facebooku (LINK)

Bieganie:
Start: poniedziałek 04.08 godzina 19:30
Miejsce: plac cyrkowy
Dystans: 5,42 km
Tempo: spacerowe 😉
Szacowany czas biegu: 35 minut
Mapa: (LINK)
Dołącz do wydarzenia na facebooku (LINK)

Nie zastanawiaj się, warto rozpocząć nowy tydzień aktywnie. Zrób to z nami! Koniecznie zaproś znajomych!

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby mieszkańców naszego miasta, wystarczy kliknąć przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "[Łęczna] Rowery czy bieganie? – aktywny rozkład jazdy na najbliższe dni!"

  1. Ferdynand K pisze:

    Witam i pozdrawiam wszystkich co lubią w coś się zaangażować.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes