[Łęczna] Rowery czy bieganie? – aktywny rozkład jazdy na najbliższe dni!

Lubicie biegać, a może wolicie dwa kółka? Nawet jeśli uprawiacie obie dyscypliny, nie mogliście trafić lepiej. Mam dla Was świetne propozycje na aktywne spędzenie wolnego czasu przez najbliższe dni.
Już w najbliższą niedzielę (3 sierpnia) Łęczyńska Grupa Rowerowa organizuje kolejną wyprawę rowerową w kierunku stacji kolejowej w Jaszczowie. Dystans będzie stosunkowo krótki (48km), zapraszamy więc wszystkich niezdecydowanych. Dacie radę !
Startujemy z parkingu pod Cmentarzem komunalnym w Starej Wsi o godzinie 10:00. Zabierajcie znajomych, dobre humory, zapasowe dętki oraz zawieszki które otrzymaliście na rajdach 🙂 Pokażmy, że Łęczna jest mocno prorowerowa!

Jeśli nie rowery to BIEGANIE! Tradycyjnie Agata przygotowała dla Was kolejny AKTYWNY PONIEDZIAŁEK. Jeżeli lubisz biegać i szukasz fajnej ekipy, w której towarzystwie będziesz mógł poprawiać swoje wyniki, przyjdź w poniedziałek ( 4 sierpnia ) na plac cyrkowy o godzinie 19:30 i rusz z nami wspólnie rozbiegać Łęczną!
Tym razem do przebiegnięcia będzie dystans ok. 5 km. Tempo – dla każdego! nie bój się przyjść, zapraszamy wszystkich, nie ważne na którym miejscu teraz jesteś i ile wynoszą twoje osiągi, wspólnie możemy więcej!

Podsumowując:

Rowery:
Start: niedziela 03.06 godzina 10:00
Miejsce: parking pod cmentarzem komunalnym w Starej Wsi
Dystans: 48 km
Tempo: spacerowe 😉
Mapa: (LINK)
Dołącz do wydarzenia na facebooku (LINK)

Bieganie:
Start: poniedziałek 04.08 godzina 19:30
Miejsce: plac cyrkowy
Dystans: 5,42 km
Tempo: spacerowe 😉
Szacowany czas biegu: 35 minut
Mapa: (LINK)
Dołącz do wydarzenia na facebooku (LINK)

Nie zastanawiaj się, warto rozpocząć nowy tydzień aktywnie. Zrób to z nami! Koniecznie zaproś znajomych!

Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby mieszkańców naszego miasta, wystarczy kliknąć przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “[Łęczna] Rowery czy bieganie? – aktywny rozkład jazdy na najbliższe dni!

  1. Witam i pozdrawiam wszystkich co lubią w coś się zaangażować.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.