Niestety… Górnik Łęczna spada do I Ligi

fot. ekstraklasa.net

Mimo dobrego spotkania z Ruchem w Chorzowie, Łęcznianie w przyszłym sezonie zagrają w niższej klasie rozgrywkowej. O spadku Zielono-Czarnych zdecydował mecz w Lubinie. Miejscowi ulegli Arce Gdynia 1:3.
Przegrane wcześniejsze starcia, skutkowały tym, że o spadku nie decydował jedynie wynik potyczki Górnika. Łęcznianie musieliby wygrać z Ruchem, a Arka musiałaby przegrać z Zagłębiem. Ostatecznie w Chorzowie padły cztery gole. Po dwa dla każdej drużyny.

Gdyby jednak ktoś z Was szukał pozytywów w tej zdecydowanie nieróżowej sytuacji, to może pojawi się jeden. Niemal pewne jest, że w przyszłym sezonie Górnik wróci na łęczyński stadion.

Ehh, to nie musiało się tak skończyć…

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Niestety… Górnik Łęczna spada do I Ligi

  1. BYŁ, JEST I BĘDZIE GÓRNIK nie ważne w której lidze czy to pierwsza, czy czwarta, nikt nigdy nie wymaże tego klubu z SERC jego fanatyków, ludzi którzy po każdym meczu wygranym czy to przegranym chodzili przez cały tydzień z zachrypniętymi gardłami po tej jak to niektórzy mówią PROWINCJI, ale pamiętajcie, że ta PROWINCJA nie raz skopała dupy tym gwiazdorskim klubom z ekstraklasy I JESZCZE PRZYJDZIE CZAS ZE SKOPIE PONOWNIE!!! Cała ta sytuacja z wyeliminowaniem naszego Górnika z lotto ekstraklasy to jest jeden wielki przekręt do którego niestety w wielkiej mierze przyłożyli się włodarze klubowi. Zrobili pośmiewisko z Górnika w całej Polsce. Zastanawiam się teraz co zrobi Kosiarski który to całkiem niedawno mówił jak to on jest za tym żeby Górnik wrócił do Łęcznej, w jaki sposób będzie wspierał klub finansowo? Czy wiecie gdzie najczęściej można spotkać KAPELUSZA??? bo z chęcią napluł bym mu w twarz!!!

  2. No to juz Pan Kapelko mowi teraz czas na jego słowa …..sami poczytajcie i pomyślcie jak to wygląda…kocham ten klub ale jest zagrożeniem ….uzyjcie myslenia.

  3. A to na otarcie łez.
    Panie prezydencie Żuk i pan panie prezesie Górnika to dla Was niech się Wam śni po nocach to wasza robota.
    /www.youtube.com/watch?v=IItsYZZHu2U

  4. Panie to Motor wejdzie do nice lige z licencją Gornika proszę pomyśleć zGornikiem będzie jak z Amika rachujcie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.