Młodzieżówka wygrywa w Łęcznej! Polska Gruzja 3:0 (Zdjęcia)

Takiego wydarzenia dawno w Łęcznej nie było. Dzisiejszego popołudnia mogliśmy oglądać w naszym mieście, występ reprezentacji U19, Polski oraz Gruzji. Emocji nie brakowało. Młodzi piłkarze spisali się na medal, w odróżnieniu od swoich starszych kolegów. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Bramki dla naszych, zdobyli: Kamil Zieliński, Martin Kobylański oraz Kamil Kurowski.

Mimo niesprzyjającej aury, na stadionie w Łęcznej pojawiło się ponad 2000 kibiców. Atmosferę z powodzeniem podgrzewali sami kadrowicze. Od samego początku spotkania mogliśmy oglądać sytuacje, które mogły zakończyć się strzeleniem bramki, zarówno przez biało-czerwonych, jak i Gruzinów. Warto odnotować, że w dzisiejszym meczu zagrał reprezentant naszego klubu Michał Paluch (dwa dni wcześniej, w meczu reprezentacji w Puławach strzelił gola). Jego występ mimo ofiarnej walki, nie przyniósł bramki.

Przejdźmy do szybkiego podsumowania:

Bramki: Zieliński 52, Kobylański 87, Kurowski 89
Żółte kartki: Łasicki (Polska) – Sandokhadze, Tsnobiladze, Papunashvili (Gruzja)
Czerwona kartka: Zivzivadze (Gruzja) – 33 min za faul

Składy:
Polska: Smug (46 Rybicki) – Liberadzki, Michalski, Łasicki, Szewczyk (46 Stępiński) – Kacprzycki (66 Wilk), Zyska (46 Kurowski), Murawski (90 Uryga), Kobylański (90 Kwiecień), Januszkiewicz (46 Jagiełło) – Paluch (46 Zieliński). Trener: Marcin Sasal.
Gruzja: Tebidze – Mtivlishvilil, Tsnobiladze, Sandokhadze, Ubilava – Zivzivadze, Hufnagel, Endeladze, Papunashvili (39 Markozashvili), Samushia (68 Lobjanidze) – Arabuli, Trener: Gorgi Tsetsadze.

Zdjęcia i audio (Radio Lublin)

Zdjęcia (Kurier Lubelski)

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Młodzieżówka wygrywa w Łęcznej! Polska Gruzja 3:0 (Zdjęcia)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.