[DK82] Wieczorny wypadek w Turce. Samochód wylądował w polu!

Wczorajszego wieczora ok. 20:30 w miejscowości Turka doszło do wypadku. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna, na skrzyżowaniu z drogą do Leonowa, zderzyły się dwa auta osobowe Hyundai i Suzuki. W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów wypadł z drogi i wylądował w polu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Zastanawiam się, ile jeszcze musi się wydarzyć wypadków na tej drodze, ile osób musi odnieść rany, a ile zginąć, żeby władza otrzeźwiała i postanowiła choćby poszerzyć tą drogę.

Udostępnij ten wpis!
Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

3 komentarze do artykułu "[DK82] Wieczorny wypadek w Turce. Samochód wylądował w polu!"

  1. Agh pisze:

    Pisałem przez Fb do GDDKiA o tym przy wcześniejszych wypadkach to napisali mi że jedynym rozwiązaniem jest budowa Eski na no nie mają pieniędzy. Budowa szerokich poboczy takich jak kiedyś były jadąc do Warszawy jak twierdzą tylko pogorszy sytuację bo będą wyprzedzać się na trzeciego.

    • Bartol pisze:

      Jakbym słyszał komucha z placu Kościuszki.Na trzeciego to dzisiaj wyprzedzają bez poboczy… Co za pokrętna logika. Zbuduj szerszą drogę to będzie mniej bezpiecznie. No cóż nie od dziś wiadomo, że urzędnik to stan umysłu.

Skomentuj

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes