Pedofil w Łęcznej? Starszy mężczyzna zaczepiał dzieci na os. Samsonowicza!

Pedofil

Uwaga Rodzice!!! Opisywana sytuacja wydarzyła się piątkowego(23.06) wieczora w Łęcznej. Z informacji dostarczonej na wąsatą skrzynkę wynika, że pod supermarketem Tesco na ul. Górniczej, starszy mężczyzna zaczepiał dziewczynki i proponował im słodycze. W momencie, kiedy dziewczynki chciały odejść, zagradzał im drogę. Mężczyzna jest w wieku 50-60 lat, ma siwe włosy i wąsy. W piątek widziany był w różowej bluzce i beżowych rybaczkach. Zdarzenie zostało oczywiście zgłoszone na policji. Jednak, gdy jeden z rodziców w sobotę chciał uzyskać dostęp do nagrania z monitoringu, okazało się, że mundurowych w Tesco jeszcze nie było. Oby zdążyli zanim nagranie zostanie usunięte.

Uważajcie na swoje pociechy! Sezon wakacyjny to czas kiedy wzrasta ilość przestępstw w których ofiarami padają nieletni.

Udostępnij, podziel się! ;)
  Poniżej możesz napisać komentarz do tego artykułu. Wysłanie komentarza jest równoważne z akceptacją [Regulaminu komentarzy]

  Czytelnicy napisali 7 komentarzy do artykułu "Pedofil w Łęcznej? Starszy mężczyzna zaczepiał dzieci na os. Samsonowicza!"

  1. Anty p pisze:

   Jak bym spotkał tego skurwila….. amen

  2. Yt po pisze:

   Ten że skarbka chyba siedzi w psychiatryku

  3. KamyK pisze:

   Czwarta klatka sorki za pomyłkę

  4. KamyK pisze:

   To chuj ze skarbka 4 już raz mu wjebałem trzecia klatka pierwsze piętro po prawej stronie chyba numer 71

  5. zora pisze:

   dodatkowo na wąwozie obnaża się starszy mężczyzna. Sprawa też zgłoszona na policję.

  6. Ferdynand K. pisze:

   To nie było kogoś, co by uwidocznił go np. tel.
   Tam tyle ludzi się kręci.
   A swoją drogą to promocja cukierków firmy Wawel w Tesco była. ;)

  Skomentuj

  WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes