Kosiarski: Nie segregujesz? Cały blok zapłaci więcej! [Audio]

Odpowiedzialnośc zbiorowa? Taki pomysł mógł wykiełkować tylko w głowie łęczyńskiego myśliciela z Placu Kościuszki.
Wąsata, podwyżkowa władza chcąc przykryć temat nieporawidłowej gospodarki odpadami na wysypisku, kolejny raz wskazuje odpowiedzialnych za brak segregacji i w rezultacie deficyt w komunalnej. To mieszkańcy! O zdjęciach z wysypiska najprawdopodobniej zapomnieli…(LINK)

Włodarz zaproponował, że powoła komisję, która będzie sprawdzała stan segregacji w altanach śmietnikowych. Kto wejdzie w jej skład? Urzędnicy oraz „osoby postronne”. Mogę tylko przypuszczać, że będą pewnie tak samo postronne jak te w spółdzielniach mieszkaniowych.
Po wykonanej kontroli i stwierdzeniu nieprawidłowości, włodarz nie zawaha się wydać decyzji administracyjnej, nakładającej na blok opłatę jak za śmieci niesegregowane. Nie wierzycie? Posłuchajcie:

Zatem, człowiek, pod rządami którego publiczne pieniądze wydawane są w niezrozumiały sposób, (powstaje „wodociąg-przyjaźń”, szlaban antyterrorystyczny, kupowane są tytuły Janusz.. tfu! „Orła biznesu”, panuje bardzo specyficzna polityka kadrowa, a miejski biuletyn stał się tubą propagandową podwyżkowego Teodora), zamierza edukować lokalne społeczeństwo. Przypominam, także że od kilku tygodni łęczyński ratusz wzbrania się jak może przed ujawnieniem listy pracowników urzędu, którzy w ostatnich latach zakupili nieruchomości od gminy.

Oczywiście jak się możecie domyślać, nie ma prawnych mozliwości zastosowania odpowiedzialności zbiorowej i każdy mieszkaniec, który segreguje odpady, a dotknie go niezasłużona podwyżka, będzie mógł od takiej decyzji się odwołać.
By żyło się lepiej… swoim!

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Kosiarski: Nie segregujesz? Cały blok zapłaci więcej! [Audio]

 1. odpowiedzialność zbiorowa??? słyszałam że słynnych uchodźców jak się utożsamia z terrorystami to podpada pod mowę nienawiści!
  przestrzegam przed chodzeniem na skróty

  1. Włodarz zawsze szerzył mowę nienawiści i włos mu z głowy nie spadła podobne geny synowi przekazał i co i nic jeno sie koń poznał 🙂

 2. Może czas najwyższy zorganizować referendum ws. odwołania tego pana.

  1. Trzeba zebrać podpisy od 10% mieszkańców gminy uprawnionych do głosowania. Nie wiem czy to da radę, bo to jakieś 1800 osób.

   1. A jakby przyszło co do czego to każdy byłaby się podpisać, bo listy z podpisami byłyby dostępne dla burmistrza. Tu się każdy boi, tu każdy jest powiązany w taki czy inny sposób z gminą czy kopalnią.

 3. Rury nowe kładą od strony stadionu w kierunku mostu na Wieprzu.
  I już chyba łęczyńska PGKiM szuka pieniędzy by rozliczyć inwestycję.
  A gospodarz „drze kasiorę” jak może-człowieku opamiętaj się.
  Bloki chcesz obciążać przecież to nie twoje, tam jeszcze nie zarządzasz, co ty wygadujesz z końmi wieczorkiem w stajni możesz sobie o tym porozmawiać a nie mieszkańców straszyć podwyżką.
  Do wiaty śmietnikowej jest przypisane po kilka bloków – puk puk w czoło, który blok obciążyć?, może bloki radnych Lepszej Łęcznej?
  Gdzie on się nam uchował, gdzie ma na to przepisy, czy o Tak sobie wymyślił?
  – Bartol dopisz mu pod zdjęciem końcówkę komentarza- „Bo z głupoty kleksa puści” i cenę za wywóz szamb trzeba będzie dźwignąć w górę. 😉

 4. Sąd sąd i sąd. Najlepiej w Warszawie, albo w Krakowie, czy też nawet do Strasburga jak tamte nic nie zrobią. Pokażmy Teosiowi, że nie może z nami tak pogrywać

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.