BUSiMY na Bałkanach 2013 [Film]

W sieci pokazał się najnowszy film grupy BUSiMY. Tym razem zobaczycie nagranie wykonane podczas dwóch tegorocznych wyjazdów ekipy na Bałkany. „Busiarze” odwiedzili między innymi Albanię, Bułgarię, Chorwację, Kosowo, Macedonię i Rumunię. Tak, tak nie samą Chorwacją człowiek żyje ;). Zdjęcia z wycieczek dostępne są na fejsbukowym fanpejdżu grupy pod tym adresem. Jeśli nadal nie macie pomysłu na wakacje, to po obejrzeniu filmu, nie będziecie mieli wątpliwości 😉 Prywatnie także te rejony bardzo polecam. Dobrego odbioru.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "BUSiMY na Bałkanach 2013 [Film]"

  1. abc pisze:

    W tym roku Urząd Miasta nie przyczynił się do żadnej wyprawy. Wszystkie koszta, jak pierwszej po Europie Zachodniej zostały pokryte przez uczestników. Niektórym wydaje się, że pieniądze spadają uczestnikom z nieba. We wszystkich wyprawach BUSiMY, wzięło już udział 19 osób! Ogromne koszta? wystarczy policzyć wydatki na paliwo. Oszczędny Transit (9l/100) napędzany ropą w krajach gdzie paliwo jest tanie. Codziennie samodzielne gotowanie polowe używając kuchenki czy grilla. Jestem przekonany, że w dwa tygodnie nad lokalnym jeziorem wydasz sporo więcej.

    Poza tym ekipa BUSiMY promuje miasto poprzez umieszczenie Herbu Miasta Łęczna na busie, organizując spotkania w naszym mieście, wspominanie w mediach o pochodzeniu ekipy oraz rozdawaniu materiałów promocyjnych na różnych ogólnopolskich! podróżniczych wydarzeniach.

    Zanim ktoś wyda pochopną opinię, polecam zainteresować się tematem,niż kogoś obrażać.

  2. Bernardo pisze:

    Warto byłoby dodać, że do tych wypraw przyczynia się również Urząd Miejski.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes