BUSiMY na Bałkanach 2013 [Film]

W sieci pokazał się najnowszy film grupy BUSiMY. Tym razem zobaczycie nagranie wykonane podczas dwóch tegorocznych wyjazdów ekipy na Bałkany. „Busiarze” odwiedzili między innymi Albanię, Bułgarię, Chorwację, Kosowo, Macedonię i Rumunię. Tak, tak nie samą Chorwacją człowiek żyje ;). Zdjęcia z wycieczek dostępne są na fejsbukowym fanpejdżu grupy pod tym adresem. Jeśli nadal nie macie pomysłu na wakacje, to po obejrzeniu filmu, nie będziecie mieli wątpliwości 😉 Prywatnie także te rejony bardzo polecam. Dobrego odbioru.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „BUSiMY na Bałkanach 2013 [Film]

  1. W tym roku Urząd Miasta nie przyczynił się do żadnej wyprawy. Wszystkie koszta, jak pierwszej po Europie Zachodniej zostały pokryte przez uczestników. Niektórym wydaje się, że pieniądze spadają uczestnikom z nieba. We wszystkich wyprawach BUSiMY, wzięło już udział 19 osób! Ogromne koszta? wystarczy policzyć wydatki na paliwo. Oszczędny Transit (9l/100) napędzany ropą w krajach gdzie paliwo jest tanie. Codziennie samodzielne gotowanie polowe używając kuchenki czy grilla. Jestem przekonany, że w dwa tygodnie nad lokalnym jeziorem wydasz sporo więcej.

    Poza tym ekipa BUSiMY promuje miasto poprzez umieszczenie Herbu Miasta Łęczna na busie, organizując spotkania w naszym mieście, wspominanie w mediach o pochodzeniu ekipy oraz rozdawaniu materiałów promocyjnych na różnych ogólnopolskich! podróżniczych wydarzeniach.

    Zanim ktoś wyda pochopną opinię, polecam zainteresować się tematem,niż kogoś obrażać.

  2. Warto byłoby dodać, że do tych wypraw przyczynia się również Urząd Miejski.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.