„Kabaret pod wyrwigroszem” w Łęcznej [Konkurs] Wygraj wejściówki!

Tym, którzy się zastanawiają dlaczego ten kabaret jest POD WYRWIGROSZEM, a nie tak jak pogoda „pod psem” albo tak jak Piwnica „pod baranami”, spieszymy donieść iż jest to taki WYDRWIGROSZ, tylko bez „d”. Bardzo liczne grono fanów jeszcze bardziej się powiększyło po tym, jak grupa nagrała wersję przeboju Jožin z bažin zatytułowaną „Donald marzy”. Głównym motywem, który wypełnia ich występy jest prześmiewcze komentowanie aktualnych wydarzeń. Ich występy są bardzo dynamiczne, kolorowe (mają mnóstwo ubiorów) i są przede wszystkim zabawne, po brzegi wypełnione satyrą, parodią i rubasznym humorem. Nie ma osoby bezpiecznej, która mogłaby się schować przed ich komentarzami. Wyrwigrosz potrafi wydrwić wszystkich, od popa po pacholę.

Zapraszamy na występ:

Kabaretu pod WYRWIGROSZEM
Łęczna Zespół Szkół nr 2 ul. Jaśminowa 6

12 X 2013 godz. 1900

bilety w cenie 40 zł do kupienia w Biurze Podróży KAROL TRAVEL ul. Stefanii Pawlak 8 tel./81/ 752 08 07

oraz www.biletynakabarety.pl lub www.kupbilecik.pl

Informacje oraz faktury u organizatora: BestStar tel. 883 133 688

– – –  K O N K U R S  !!! – – –

Z tej okazji, specjalnie dla czytelników LLE24.pl mamy doskonały konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki na występ „Kabaretu Pod Wyrwigroszem” w Łęcznej. Jak je zdobyć? nic prostszego, wystarczą dwie rzeczy:

udostępnij ten artykuł na facebook’u (LINK)

na adres redakcja@lle24.pl prześlij dokończone zdanie „Gdybym był(a) burmistrzem to…” (nie zapomnij o podaniu swojego numeru telefonu w treści maila)

Dwa najlepiej dokończone zdania zostaną nagrodzone podwójną wejściówką na wyżej opisany występ kabaretu. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 5 października 2013. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi już dzień później.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "„Kabaret pod wyrwigroszem” w Łęcznej [Konkurs] Wygraj wejściówki!"

  1. koko4426 pisze:

    Przede wszystkim najpierw starał bym się o zmianę nazwy miejscowości, ponieważ aktualna nie kojarzy się zbyt miło, a poza tym starał bym się zrobić wszystko aby pomagać w miarę możliwości we wszystkim czego potrzebują. To czego potrzeba dla danej miejscowości najlepiej wiedzą sami mieszkańcy więc robiła bym z nimi zebrania aby sami mówili co jest najpotrzebniejsze i jeżeli był bym w stanie to zrobić na na pewno bym im pomógł.

    • Bartol pisze:

      Proszę o wysyłanie swoich propozycji na adres mailowy. Czytanie ze zrozumieniem podobno nie boli 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes