Konkurs Fotograficzny „Moda w języku”

Jeśli macie chęć na naprawdę wartościowe nagrody, nie mogliście trafić lepiej. Już 1 września startuje konkurs sygnowany przez Leader School Łęczna, pt. „Moda w języku”. Waszym zadaniem będzie przedstawienie mody i kultury innych krajów za pomocą zdjęcia „instalacji wizualnej”, czyli pracy przestrzennej z wykorzystaniem różnych technik i elementów. W treści prac możecie wykorzystać modę, stereotypy, symbole narodowe, koniecznie z zastosowaniem kolorystyki z flagi danego państwa. Dodatkowo mile widziane będą hasła.

Organizatorom zależy na ukazaniu autorskiej wizji i pozytywnym postrzeganiu państw. Konkurs jest otwarty dla wszystkich którzy mają coś ciekawego do pokazania nieistotne czy zgłasza się amator czy profesjonalista, obywatel Polski czy innego kraju na świecie, ważne aby fotografia ukazywała kreatywność uczestników konkursu.

Fotografie zwycięzców konkursu zostaną umieszczone na stronie Leader School Łęczna w zakładce Konkurs Fotograficzny oraz dla każdego z nich nagroda w postaci kursu języka angielskiego e-learningowy, BLS Communication o wrtości 500,00zł każda.

Krótki regulamin:

a) każdy autor może zgłosić max. 2 prace (dopuszcza się zwarte tematycznie cykle do 3 zdjęć, które traktowane będą, jako 1 praca)

b) autor zobowiązany jest do dołączenia czytelnie wypełnionej Karty Zgłoszenia (do pobrania ze stron: www.leczna.leaderschool.pl)

c) zdjęcia należy nadesłać w postaci pliku cyfrowego w formacie: jpg lub tiff, minimalna rozdzielczość 1900×2500, 300 DPI na adres leczna@leaderschool.pl

(każde zdjęcie cyfrowe musi posiadać nazwę własną zgodną z nazwą podaną w karcie zgłoszenia, opis zdjęcia (podanie nazwy wybranego państwa) oraz imię i nazwisko autora)

d) dopuszcza się prace poddane obróbce cyfrowej, nie dopuszcza się fotomontaży

e) prace niezgodne z tematyką konkursu oraz nie spełniające wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do oceny jury

f) Zgłoszenia do Konkursu będą przyjmowane od 1 września do 20 września 2013 roku – decydować będzie data przesłania zdjęć na adres leczna@leaderschool.pl

Udostępnij ten wpis!