[Konkurs] Kabaret Neonówka w Łęcznej – wygraj bilety!

Panuje przekonanie, że w Łęcznej kabaret trwa nieprzerwanie od 12 lat. Jednak tym razem chciałbym zaprosić Was na widowisko które z pewnością nie wzbudzi uśmiechu politowania. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników tej sztuki.
„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego programu Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.
W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”
To po prostu trzeba zobaczyć.


Występ odbędzie się 26 października 2014 r. o godz. 20.30
w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Jaśminowej 6
w ŁĘCZNEJ
Czas trwania programu to około 120 minut
Cena biletu wynosi 50 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Centrum Kultury przy ul. Obrońców Pokoju 1 w Łęcznej tel.: (81) 752-15-47 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.
Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem tel: (41) 361-80-47.
Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!!

!!! KONKURS !!! KONKURS !!! KONKURS !!! KONKURS !!!

Z okazji tego występu mam dla Was PIĘĆ PODWÓJNYCH WEJŚCIÓWEK. Można będzie zatem na kabaret wybrać się z bratem, siostrą, chłopakiem, dziewczyną, żoną, mężem, a nawet z teściową. Zasady konkursu są oczywiście banalnie proste. Aby zgarnąć bilety wystarczą dwie rzeczy:

1. Kliknięcie przycisku „LUBIĘ TO” pod tym wpisem (dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej).

2. Przesłanie do 20 września 2014 g. 23:59 na adres redakcja@lle24.pl swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz dokończonego zdania:
Gdyby nie Straż Miejska to…
lub
Uwielbiam i szanuję Straż Miejską za to, że…

Pięć najbardziej absurdalnych/abstrakcyjnych/pojechanych pomysłów w dniu 25 września 2014. nagrodzę biletami.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo oraz telefonicznie. Bilety zostaną dostarczone na wskazany przez nich adres.

Udostępnij ten wpis!