Wesołych Świąt!

Nadszedł czas aby wszystkim (i nowym, i tym starym) czytelnikom wąsatego bloga złożyć życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Najpierw tradycyjnie, życzę Wam smacznego jaja, mokrego dyngusa, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także tego, byście mogli spędzić ten świąteczny czas z najbliższymi. Mam także nadzieję, że wykorzystacie tych kilka dni na błogi świąteczny relaks i ładowanie baterii.
Spokoju i radości! – Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Przy tej okazji warto dodać, że są to życzenia prywatne za prywatne pieniądze (a nie jest to wcale takie oczywiste). Niesamowitą hipokryzją i żenadą wieje zaś wtedy, gdy władza składa obywatelom życzenia za ich pieniądze.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Wesołych Świąt!

 1. Życzę również Wesołych i Dobrych Świąt i dziękuję za skuteczne interwencje:) Stały Czytelnik 🙂

 2. Dołączam się życzeń, oczywiście nie płacąc za nie.
  Ale tak na marginesie w jakiej gazecie mieli by ci ludzie zamieszczać swoje opowieści z gminy, czy składać życzenia – przecież nie w Pojezierzu?
  Po ujawnieniu przez policję tajemniczego redaktora „Drozda” redakcja tej gazety nie chce mieć problemów współpracując z takimi ludźmi, którzy wypisywali kłamstwa np na LLE?
  A tak między nami, czy kiedykolwiek liczyłeś, że pod drukiem w biuletynie gospodarza zobaczysz wpis – artykuł opłacony ze środków prywatnych?
  bo ja nie.
  Zresztą, czy kogoś z nich na taki gest kultury wobec mieszkańca Łęcznej stać – wątpię?
  Ps.
  Mo nie 😉
  I ten łysy pod tytułem też ma wąsy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.