Zdolni z Łęcznej i Lublina stworzyli aplikację do zarządzania osiedlem! Zagłosuj na ich projekt!

Dokładnie 28.11.2016 od godziny 12.00 ruszyło głosowanie w globalnym etapie hackatonu Let’s Code 2016! Drużyna składająca się z mieszkańców Łęcznej i Lublina, członków Koła Naukowego Informatyków KUL, wygrała etap lubelski!
By osiągnąć jeszcze większy sukces potrzeba Waszej pomocy 🙂 Dlatego serdecznie zapraszam do zapoznania się z ich aplikacją i proszą o pomoc w postaci oddanego głosu 🙂

Poniżej znajdziecie link do opisu aplikacji, informacji o autorach i głosowania znajdującego się na stronie organizatora hackatonu 🙂
http://letscode.sii.pl/projekty/settleunity

Pamiętajcie o potwierdzeniu głosu przez kliknięcie w linka otrzymanego na maila po oddaniu głosu! 🙂

Czym jest SettleUnity?
Szybko, komfortowo i przejrzyście, właśnie w taki sposób i te cechy najbardziej opisują SettleUnity! 3 minuty dzielą Cię od poinformowania wszystkich sąsiadów o niebezpieczeństwie, zbliżającym się wydarzeniu czy innej ważnej informacji. Wystarczy wybrać odpowiedni kafel, stworzyć zgłoszenie i wysłać je jednym kliknięciem. W ten sposób wszelkie powiązane osoby zostaną natychmiastowo poinformowane. Tyle samo czasu może dzielić Cię od opłacenia czynszu, czy przedłużenia umowy o najem lokalu. Cała obsługa aplikacji sprowadza się do wybrania odpowiedniego kafla, stworzenia zgłoszenia i jego wysłania, dzięki temu integracja osiedli nigdy wcześniej nie była tak łatwa i komfortowa!

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej projektu: http://settleunity.eu

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Zdolni z Łęcznej i Lublina stworzyli aplikację do zarządzania osiedlem! Zagłosuj na ich projekt!

    1. I jeden z twórców skończył technikum informatyczne w jagiellonczyku 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.