Agnieszka W. już nie ubezpieczy?

Wygląda na to, że zbliżamy się do finału sprawy „fikcyjnych” ubezpieczeń w łęczyńskim WAMEXie. Gazeta.pl napisała wczoraj o zakończeniu śledztwa oraz o tym, że Agnieszka W. przyznała się do winy.
Dla tych którzy sprawy z 2010 roku nie pamiętają, przypomnę tylko, że cały proceder polegał na tym, że pani „ubezpieczycielka” przyjmowała pieniądze za polisy OC, AC, których później nie przekazywała firmom ubezpieczeniowym. Śledczy wyliczyli, że było tego w sumie ponad 100 tys. złotych.

Agnieszka W. chce skorzystać z możliwości dobrowolnego poddania się karze dwóch i pół roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat oraz obowiązku naprawienia szkody. Prokurator chciałby jeszcze do tego dołożyć pięcioletni zakaz prowadzenia biur ubezpieczeniowych.

Nie zdziwiłbym się, gdyby kolejnym ubezpieczycielom w tym samym miejscu, wcale nie było łatwo prowadzić podobny biznes. Czy macie jakieś „swoje”, sprawdzone agencje ubezpieczeniowe w Łęcznej?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Agnieszka W. już nie ubezpieczy?"

  1. Agnieszka W. pisze:

    Oferuję ubezpieczenia od następstw oszustw dokonanych przez nieuczciwych sprzedawców ubezpieczeń.

  2. abc pisze:

    I dobrze trzeba eliminować oszustów czekam na kr%%acza ze Sanpola

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes