Apel o pomoc dla pogorzelców z Puchaczowa!

Zwracamy się z serdeczną prośbą oraz apelem o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru, który miał miejsce dnia 11 czerwca 2016 r. (w ostatnią sobotę) w miejscowości Puchaczów.
Pożar strawił dorobek całego życia rodziny zamieszkałej przy ul. Lubelskiej. W jednej chwili rodzina została pozbawiona dachu nad głową, jak również podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.
Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym w formie rzeczowej.
Wsparcie w formie rzeczowej może obejmować m.in.:
– odzież dla dorosłych (ubrania, bielizna osobista, itp.),
– pościel, kołdry, koce, ręczniki,
– długotrwała żywność,
– środki czystości i higieny osobistej.
Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Puchaczowie z siedzibą przy ulicy Tysiąclecia 8, do którego można dostarczyć rzeczy, które mają być przekazane poszkodowanym.
Jeśli chcecie Państwo pomóc, a nie wiecie czego jeszcze potrzebują pogorzelcy, podajemy osoby do kontaktu: Małgorzata Chruścik, Ewa Kaźmierczak, tel. (81) 757-50-68 w godz. od 7:00 do 15:00.
Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękujemy.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie
ul. Tysiąclecia 8, 21-013 Puchaczów
e-mail: opspuchaczow@op.pl, tel. 81 7575068

Aby ta informacja dotarła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Apel o pomoc dla pogorzelców z Puchaczowa!

  1. stracili dorobek życia swoich rodziców bowiem sami do niczego nie doszli nie mniej jednak należy ich wspomóc ale umiejętnie

  2. Z informacji OPS z Puchaczowa wynika, że pojawili się już pierwsi darczyńcy. Brawo Wy!

  3. A nikt nie zastanawiał się czy by np. nie zebrać grupki ludzi i kupić coś większego. Wiadomo że ludzie mogą przeznaczyć jakąś kwotę. np. 50zł w zasadzie to niewiele. Ale 5 osób po 50zł to już odkurzacz, 15-20 to nowa kuchenka, pralka czy lodówka. Np. „Czytelnicy portalu lle24.pl dla pogorzelców” ja bym chętnie dołożył parę groszy do takiej akcji.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.