[Art. spons.] Czy warto ubezpieczyć telefon komórkowy?

Dzisiaj ciężko jest sobie wyobrazić codzienność bez używania telefonów komórkowych. Smartfony od kilku lat nie służą już tylko jako narzędzia komunikacji telefonicznej, ale również jako małe bazy danych, nawigacje, aparaty czy wiele innych, dodatkowych funkcji, jakie posiadają. Dodatkowo, współczesne telefony to przede wszystkim przeglądarki internetowe, czyli narzędzia służące nam zarówno do rozrywki, jak i do pracy. Czy warto zatem zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia już podczas zakupu?

Narzędzie, bez którego ani rusz
Współcześnie dostępne na rynku telefony nie służą już tylko do wykonywania połączeń, ale posiadają także funkcjonalność wielu aplikacji. Stały dostęp do Internetu, aplikacje użytkowe, takie jak dostęp do kont społecznościowych czy kart bankowych to tylko jedne z niewielu przykładów, które pomagają nam w codziennym życiu. Dodatkowo, coraz częściej standardem staje się możliwość sterowania sprzętami RTV i AGD w domu, co również odbywa się za pomocą telefonu komórkowego.

Przezorny zawsze ubezpieczony
Otóż to, ponieważ telefon to niezbędna część codzienności warto ubezpieczyć go od nieszczęśliwych wypadków. Powszechne stały się zatem ubezpieczenia od kradzieży, uszkodzenia wyświetlacza, zalania, uderzenia czy użytkowania przez osoby trzecie, nieuprawnione. Zakres ubezpieczenia jest najczęściej dostosowywany do indywidulanych preferencji każdego klienta. Takie same możliwości daje skorzystanie z polisy w Gagdet Cover – https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance, dzięki której użytkowanie telefonu stanie się o wiele bezpieczniejsze.

Ubezpieczenia oferują szeroki wachlarz możliwych wypadków, w których zostaje wypłacone odszkodowanie. W Polsce największą wadą tego typu polis jest przede wszystko bezradność w wypadku zagubienia smartfon. Pomimo rozbudowanej sieci GPS oraz nawigacji funkcja tego rodzaju pozostawia wiele do życzenia. Warto zatem skorzystać z zagranicznych polis, które oferują o wiele więcej możliwości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo, są również bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, co jest niezwykle ważne w wypadku wykupienia ubezpieczenia tego rodzaju.

Coraz to nowsze smarfony, które wchodzą na rynek podnoszą także poprzeczkę cenową. Za dobry telefon trzeba dzisiaj zapłacić niemałą kwotę. Z racji tego, że jest on wciąż używany rośnie także prawdopodobieństwo jego zniszczenia. Warto mieć to na uwadze przy zakupie i jeszcze przed jego dokonaniem rozeznać się wśród najbardziej korzystnych ofert ubezpieczeń.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Brak możliwości komentowania.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes