Co śmieszy portal stworzony przez rzecznika urzędu miasta?

Podobno poczucie humoru się ma albo się go nie ma. Różne rzeczy śmieszą ludzi. Podobno swojego czasu śmieszył kogoś nawet Tadeusz Drozda. Dzisiaj zajmiemy się poniedziałkowym artykułem (LINK) opublikowanym w serwisie stworzonym przez rzecznika urzędu miasta w Łęcznej. Portal ogłosił swojego czasu konkurs: „na najciekawsze / najśmieszniejsze zdjęcie znalezione na mapach!” (Street View).

Poniedziałkowy artykuł to właśnie informacja zwrotna o „śmiesznych/ciekawych” zdjęciach znalezionych przez czytelników. I cóż tam mamy śmiesznego? Otóż na kilku fotkach przedstawiono biednych mieszkańców naszego miasta przeszukujących śmietniki. Oczywistą sprawą jest, że ci ludzie nie mogą się w żaden sposób bronić. Czy mam przez to rozumieć, że te obrazy śmieszą także rzecznika urzędu miasta? Oczywiście momentalnie pod artykułem pojawiły się komentarze w tonie podobnym do dzisiejszego artykułu. Autor tekstu postanowił więc… rozwinąć formułę konkursu??


A może w interesie naszego miasta jest napiętnowanie osób biednych?. Moim zdaniem rzecznik naszego miasta, dowiadując się o takich zdjęciach powinien interweniować. Np. wysyłając do właściciela fotek, prośbę o ich usunięcie. Nic bardziej mylnego, redakcja nawet na swój sposób „dopingowała” poszukiwaczy.


Oczywiście nadsyłający fotki zostaną nagrodzeni…

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Co śmieszy portal stworzony przez rzecznika urzędu miasta?

  1. LLE za to piętnuje biednych urzędników którzy uprzykrzając nam życie zarabiają na chleb!

      1. Jak zwolnicie wszystkich w urzędzie pracy i CK to będzie jak najbardziej prawidłowy 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.