Fotoradar w Zofiówce nieczynny co najmniej do końca roku

Myślę, że dzisiejsza informacja zaciekawi kierowców podróżujących trasą drogi krajowej numer 82 (Łęczna -> Lublin). Jak podaje przedstawiciel GITD, niewykorzystywany od dawna radar w miejscowości Zofiówka jest uszkodzony. W niedalekiej przyszłości możliwy jest nawet jego całkowity demontaż.

Pewną informacją jest na razie ta, że przynajmniej do końca bieżącego roku ten konkretny fotoradar nie zostanie uruchomiony. GITD (Generalna Inspekcja Transportu Drogowego) przymierza się obecnie do ogłoszenia przetargu na zakup 100 kolejnych urządzeń, które miałyby zasilić puste „budki”. Jednocześnie trwa także proces weryfikacji zasadności ustawiania niektórych fotoradarów przy drogach. Po nowym roku może więc okazać się, że „fota” w Zofiówce przeznaczona jest do rozbiórki.

Moim zdaniem fotoradar w tym miejscu jest jak najbardziej potrzebny ale chciałbym zapytać Was o zdanie na ten temat. Swoje opinie, tradycyjnie wpisujcie w komentarzach na blogu lub na „fejsie”.

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „Fotoradar w Zofiówce nieczynny co najmniej do końca roku

  1. Otóż to. Zdjęcie nogi z gazu. Prosta i trafna argumentacja. A jakże wymowna. Dzięki takiemu urządzeniu ktoś będzie żył dłużej.

  2. A ten fotoradar był w ogóle czynny? Ilekroć tamtędy przejeżdżałam to przy dobrym oku dało się zauważyć, że jest on pusty (nie widać było obiektywu).

  3. „Moim zdaniem fotoradar w tym miejscu jest jak najbardziej potrzebny…..” potrzebny ponieważ ? Sorry, to że jakiś czas temu w tamtej okolicy doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostało 3 rodzeństwa nie znaczy że mamy montować tam fotoradar. Argumentuj swoje wypowiedzi, no chyba ze jedyny argument to „bo tak uważam”

    1. Specjalnie dla Ciebie argumentuję: „Moim zdaniem fotoradar w tym miejscu jest jak najbardziej potrzebny, ponieważ jest jedną z niewielu rzeczy powodujących u mnie zdjęcie nogi z gazu.” Może być? Czy coś jeszcze muszę poprawić? 😉

      1. Każdy może uważać inaczej i na swoim blogu nie musi nic uzasadniać. Uzasadnić to powinieneś dobrze decyzje w urzędzie jeśli masz upoważnienie do ich wydawania.Ja jestem przeciwnego zdania co do radaru niż Bartol ale jak zwykle trafny komentarz :).

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.