Komu nie podoba się Skwer im Rtm. Pileckiego w Łęcznej?

Światowe media są zachwycone biografią Pileckiego. „The Volunteer” odnosi sukcesy na rynkach wydawniczych w UK i USA.
No tak, zachwycają się wszyscy… poza łęczyńskimi komuchami kilkoma pseudo patriotami.
Zgodnie z przedwyborczą zapowiedzią Lepszej Łęcznej na najbliższej radzie miasta stanie uchwała upamiętniająca osobę Rotmistrza poprzez nadanie jego imieniem skweru położonego w centralnej części Łęcznej (przy ul. Targowej).
Wygląda jednak na to, że skwer ten został już komuś obiecany? Kto wie, być może po kolejnych zmianach planu zagospodarowania w tym miejscu powstanie kolejny market.
Bardzo ciekawi mnie jak w tej sprawie zagłosują radni PiS. Wszystko wskazuje na to, że „patriotyczne” maski opadną.
Nawet nie zgadniecie, który radny (PIS) mocno mediuje za porzuceniem pomysłu nadania imienia Skwerowi. Czyżby też miał obiecany kawałek tego tortu w centrum miasta?
Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Komu nie podoba się Skwer im Rtm. Pileckiego w Łęcznej?

 1. Nadanie imienia tak zacnego człowieka zmusiło by władze do dbania o skwer, tymczasem mozna go zlikwidiwac stawiając kolejny market.
  W końcu powstaje kolejna kopalnia pola Ostrów za Łęczną kilomter za Ludwinem.
  Można? Można i nikt palcem nie kiwnie!
  Bo to są „koledzy”

  1. Nawet nie tyle zmusiło urząd do dbania, co dało mieszkańcom możliwość zadbania o teren w ramach budżetu obywatelskiego (o ile taki zostanie w Łęcznej wprowadzony).

 2. Dlaczego akurat ten skwer miałby nosić imię rotmistrza? Bo tak sobie wymyśliliście? A ja bym chciał żeby rewitalizowany park nosił jego imię. Na jakiej podstawie uważacie, że większość mieszkańców miasta chciałaby akurat takiej nazwy dla tego skweru?

  1. Ty sobie możesz chcieć. Złóż uchwałę w tej sprawie i uzyskaj poparcie. Aż szkoda czasu na dyskusje z takim typem jak ty.

   1. Ostatnie wybory zweryfikowały waszą pozycję w Łęcznej.Poparcie macie marne więc to co Wy tam sobie chcecie to mało kogo obchodzi. Dlatego skoro chcecie nazwy skweru to najpierw zapytajcie o ten pomysł ludzi. A za podwyżki rządzący będą rozliczani w kolejnych wyborach. Rzucony przeze mnie pomysł był przykładem, że pojedyncze zachciewajki nie mają większego znaczenia. @ABC bystrzaku ty też sobie możesz chcieć…

  2. Onleczna skąd Ty się wziąłeś? A podwyżek za śmieci i wodę też chciała większość mieszkańców? Skąd się biorą tacy ludzie ehh
   Złóż projekt uchwały i radni zagłosują za lub przeciw twoim pomysłom.

 3. To może być tylko syn, wnuk UB-eka lub SB-eka ci ludzie są pozbawieni patriotyzmu ich dzieci i wnuki to deprawatorzy społeczni,brak moralności ich wzorce to Dzierżyński i NKWD!

  1. Znam wielu deprawatorów społecznych, którzy mówią o sobie „PATRIOCI”, a nie mają korzenia w UB, SB, NKWD.
   Oni często powołują się na autorytet papieża

 4. No ciekaw jestem Który to taki mądry? – może działacz w ukryciu, jak „Bolek”
  Nie mów, że jest z PIS, bo wybory tuż tuż.

 5. Jak dla kogoś to co się dzieje w Łęcznej nie jest jasne, to po tym wpisie nie powinien mieć już wątpliwości. Kto ma interes i jak się w mieście rozdaje nieruchomości. Z tymi narodowcami to tez pojechali jak chcieli ale czego wymagać od tych biednych chłopaków.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.