Kosiarski to… – Kibice „podziękowali” burmistrzowi Łęcznej [Video]

foto: tubalecznej.pl

Sobotni mecz Górnika z Termalicą Bruk Bet Nieciecza był przypieczętowaniem sezonu w I lidze. Wszystko wskazuje na to, że Zielono-czarni z pierwszego miejsca w tabeli awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej. Kibice także podsumowali ten sezon – po swojemu. „Kosiarski to wróg Górnika” oraz „A gdy były ciężkie czasy, gdzie byliście urzędasy?” – skandował stadion przy Jana Pawła w Łęcznej. Kibice pamiętają jak zachowywali się miejscy urzędnicy, kiedy trwała walka o przywrócenie pierwotnej nazwy górniczego klubu. Mogliście o tym przeczytać także na wąsatym blogu(LINK). Kibice odnieśli się także do niedorzecznych pomysłów dot. przeniesienia części spotkań łęczyńskiego zespołu do Lublina. W jaki sposób? Zobaczycie to, oglądając poniższe nagranie.

Swoją drogą uważam, że Kosiarski jest nie tylko wrogiem Górnika. Ostatnia kadencja pokazała dobitnie, że jest przede wszystkim wrogiem rozwoju Łęcznej i mieszkańców!

Od jakiegoś czasu mam przeczucie, że dobry gospodarz tym razem dotrzyma słowa i nie wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych. Jest pewnie przerażony wizją w której głosy na jego osobę oddaje tylko najbliższa rodzina i jeden urzędnik…

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Kosiarski to… – Kibice „podziękowali” burmistrzowi Łęcznej [Video]"

 1. ABC pisze:

  Kibice już podziękowali, teraz czas na mieszkańców. Tak się kończy kariera gospodarza i jego wiernych giermków.

 2. ktośtam pisze:

  GÓRNIK TO MY,a nie kosiarski i jego psY!!

 3. Babcia Jadzia pisze:

  „Kibice odnieśli się także do niedorzecznych pomysłów dot. przeniesienia części spotkań łęczyńskiego zespołu do Lublina. W jaki sposób?” Może się popytajcie w SWOIM otoczeniu komu tak załeży żeby na nowy stadion w Lublinie jakoś ludzi napędzić. Tak na zdrowy rozum to raczej nie jest w interesie władz Łęcznej.

  • Bartol pisze:

   Zauważyłeś bardzo ważną rzecz. To z jaką determinacją władze Lublina walczą o to aby mecze Górnika odbywały się w ich mieście, pokazuje jak bardzo dbają o swoje interesy. Rzut okiem na Łęczną i… szkoda słów. Włodarz powinien patrzeć i uczyć się jak dbać o finanse i mieszkańców.

 4. saiphon pisze:

  Nie znasz się na piłce panie Bartol, Górnik owszem awansował ale czy z pierwszego miejsca tego nie wiemy. Druga sprawa burmistrz miał tyle dopowiedzenia w związku ze zmianą nazwy co Ty czy ja, gdybyś znał byłego na szczęście prezesa Tarasa to byś to zrozumiał, chyba że nie chcesz zrozumieć.

  • Bartol pisze:

   Fakt na piłce się nie znam (informacja o 1 miejscu pochodzi z tabeli na obecną chwilę) – Wiem jednak, że w opisywanej sytuacji burmistrz mógł (i powinien) zachować się inaczej. Wybrał drogę na skróty i poddał się bez walki. O tym, że brak mu klasy wiedzą chyba wszyscy. Mówić, że „nie da się” jest najłatwiej. Tutaj nie chodzi o jedną akcję, chodzi o całokształt. Polecam ci wpis z początku 2013 roku http://lle24.pl/sport/podciete-skrzydla-orlika-2/

  • pszeniczny pisze:

   Za darmo burmistrz tych „podziękowań” nie dostał od kibiców…

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes