Łęczna kolejny raz bez dotacji na fotowoltaikę? Wniosek urzędu został odrzucony! [Dokumenty]

Włodarski znowu się popisał… W ubiegłym tygodniu zakończyła się ocena formalna w konkursie w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE. Na 210 złożonych wniosków o dofinansowanie odnawialnych źródeł energii, Urząd Marszałkowski odrzucił jedynie 16 – w tym wniosek złożony przez urzędników skaczącego Leszka. To kolejny „sukces” łęczyńskiego urzędu….

Wielu z mieszkańców oczekiwało, że tym razem w sprawie fotowoltaiki cokolwiek w mieście ruszy. Wzorem wszystkich innych aktywności Włodarskiego, w tym wypadku także machina propagandowa dawała na każdym kroku do wiadomości że „Łęczna stawia na fotowoltaikę”. Mieszkańcy płacili prywatnym firmom po kilkaset złotych za audyty nieruchomości, Włodarski lansował się w mediach, a finał jest taki jak widzicie. Pieniądze przepadły, a w pseudomediach, które jeszcze niedawno pompowały temat, dzisiaj próżno szukać choćby drobnej wzmianki, że wniosek z Łęcznej został odrzucony z przyczyn formalnych.

Na tę chwilę urząd marszałkowski odmówił podania szczegółowego powodu odrzucenia wniosku ratusza. Będzie to możliwe dopiero po zakończeniu projektu.

Informacje o konkursie możecie znaleźć na tej stronie: (LINK)
Pełna lista wniosków, które przeszły do następnego etapu, znajduje się tutaj: (LINK)

Sami widzicie. Jest Cyców, Ludwin, Spiczyn, Milejów, Świdnik, Kraśnik, Lubartów. Łęcznej brak. Leszek pracuj, nie pajacuj!

Mimo faktu, że powyższa informacja jest jawna od tygodnia, łęczyńskie pseudomedia milczą. Aby ta informacja trafiła do jak największej liczby mieszkańców, kliknij na niebieski przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

10 przemyślenia na temat „Łęczna kolejny raz bez dotacji na fotowoltaikę? Wniosek urzędu został odrzucony! [Dokumenty]

 1. Właśnie, gdyby nie LLE24 nawet bym nie wiedział, że projekt odrzucony. O zgrozo, drugi raz już przez przez niekompetencje miernych urzędasów. Wniosek jest prosty i nie trzeba aż zatrudniać firmy, a jak się jest takim niedojdą to firma wciśnie byle co i nici z dofinansowania, pewnie umowa i tak przewiduje zapłatę. Wypadałoby sprawdzić co ta firma napłodziła ale jak jest się ciemnym jak tabaka w rogu to efekty są takie jak w tym przypadku.
  Podwójnie przykro bo w okolicznych gminach można, tylko w Łęcznej z takimi pracusiami NIE! Pytanie ! Kiedy społeczeństwo zacznie wybierać wiedzę i doświadczenie a nie orientację polityczną? Odpowiem sobie sam -Nigdy- widocznie lubią jak ich dymają swoi. Swoja drogą bezradni Radni powinni doprowadzić do umieszczenia informacji o Sukcesie na stronie urzędu. Pozdrawiam

 2. Ludzie obudźcie się nie widzicie że tu nic się nie dzieje złóżmy wniosek o usuniecie tego Pana od władzy!!!!!!!!!

  1. Jak to się nic nie dzieje? Samym swoim dobrze się powodzi. Były zatrudnienia awanse nagrody. Nikt nie ucierpiał. Wszystko zostało po staremu. A to że Leszek w ogóle nie rozumie swojej funkcji. Kogo to tam obchodzi.

  2. jak to sie nie dzieje ? zmiany planu pod konkrety, pseudo galerie,
   w pieknych centrum lokalizacjach, w centrum tylko większe stodoły bedą pobudowane jak rolnicy mieli, korki w miasteczku gwarantowane, gwiazdy z ratusza już zaplanowały dwie stacje paliw w centrum a teraz droge bedo projektować bo staroście zablokowali wyjaz i dworzec autobusowy podobno miejski :), kto za to odpowiada? wywalić z ratusza, burmistrz miotły nie masz?

 3. Po bezpłatną wycenę i szczegółowe wyliczenia oferty zapraszam do siebie. Paulina Kamińska 609 871 887

 4. Tak sobie myślę, że jakby Łęczna nie miała burmistrza, to tylko oszczędności dla mieszkańców by były. Inwestycji by nie było, tak jak i teraz nie ma ale przynajmniej nie wywalalibyśmy pieniędzy na jego pensję.

 5. Kolejny dowód na ponadprzeciętne kompetencje tego burmistrza. Ale tak to już jest jak najważniejsze jest pajacowanie na fejsie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.