[Łęczna] Studio Urody ANABELL w nowej siedzibie!

W nowym, przestronnym, pięknym wnętrzu, w przyjaznej i miłej atmosferze oraz intymnych warunkach, oferujemy naszym klientom szeroką gamę profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.
W naszym salonie możesz oddać się w ręce doświadczonych kosmetyczek a także stylistek rzęs i paznokci.

Nowością jest możliwość wykonania zabiegu makijażu permanentnego przez absolwentkę Broadway Beauty ® College.
Makijaż permanentny pomaga zaoszczędzić cenne minuty każdego ranka. Maskuje niedoskonałości urody oraz podkreśla jej walory. Można nim skorygować kształt ust – powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg. Pozwala także podkreślić kontur oczu, nadać im wyrazistości. Makijaż permanentny brwi to rozwiązanie dla tych, którzy chcą trwale poprawić kształt, grubość i wygląd swoich naturalnych łuków.
Natomiast medyczna pigmentacja skóry głowy skutecznie skutecznie zamaskuje widoczną łysinę. Zabieg optycznie zagęszcza włosy i sprawia, że łysina jest mniej widoczna.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich wykonywanych w ANABELL zabiegów można uzyskać pod numerami 539 959431 lub 81 752 41 08. Serdecznie zapraszamy!

Zespół Studia Urody Anabell
Górnicza 16/3 Łęczna

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „[Łęczna] Studio Urody ANABELL w nowej siedzibie!

 1. Chcieliście zmian i normalności dla Łęcznej.
  Dziś widzimy normalność PIS z PO mają rządzić w powiecie.
  Brawo. A w mieście nowemu burmistrzowi i radzie proponuję ustalić cenę wody na 49,99zł a śmieci 29,99zł od osoby.
  Damy radę.

  1. Lepiej zlikwidować straż miejską, bo wtedy wszystko byłoby za pół darmo i jeszcze zostałby na dofinansowanie Górnika Łęczna:)

 2. Ja to bym na górze już napisał, gdzie, bo nie wszyscy zauważą, że podany adres jest tylko i wyłącznie na obrazku.

 3. Co to k…wa jest Anabell?? Czy ktoś w ogóle wiedział gdzie było poprzednie studio? To jest ta zapowiadana zmiana retoryki po wyborach?

  1. Właśnie, Wojciechu spokojnie! Ja tez nie mam pojęcia co to jest Anabel i wolałabym przeczytac artykuł np. z inf.kto został głównym księgowym w pgkim bo dzis jest listopada a na stronie orzełków biznesu cisza jak makiem zasiał. Orzeł firme jak titanic topi….No ale mieszkancy pokazali na wyborach, ze wszystko jest ok, prawda nie ma u nas racji bytu…wiec wcale sie Bartolowi nie dziwie, ze pisze o Anabel. Kurcze….dzis mozna napisac, ze jest ciepło i wiosna przed nami….

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.