[Lepsza Łęczna] Problemy kopalni to także problemy miasta! [Dokument]

Nie tak dawno Teodor Kosiarski pytany o pomysły związane z sytuacją w kopalni Bogdanka odpowiedział, że „problemy kopalni, to problemy kopalni”(LINK). Radni Lepszej Łęcznej nie mogli się zgodzić na takie skandaliczne postrzeganie bardzo poważnego problemu i na wczorajszej sesji rady miejskiej zaproponowali przyjęcie stanowiska w sprawie sytuacji wokół Lubelskiego Węgla Bogdanka SA wyrażając solidarność z pracownikami oraz ich rodzinami.
Rada Miejska przyjęła jednogłośnie przygotowane przez Klub Radnych Lepsza Łęczna .

Poniżej załączam skan dokumentu z przyjętą uchwałą:

Mam nadzieję, że włodarz przemyślał swoje zachowanie i następnym razem będzie ważył słowa w tak istotnych dla miasta sprawach.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

5 komentarzy do artykułu "[Lepsza Łęczna] Problemy kopalni to także problemy miasta! [Dokument]"

 1. homer pisze:

  Kosiarski nie miał prawa tak powiedzieć. Niby gdzie sam pracował wcześniej?

 2. Scot99 pisze:

  Jakie konkretnie działania proponuje lepsza łęczna ?

  • rylwszaliku pisze:

   Wysokie ciśnienie powoduje, że nie myślisz? To nie jest propozycja dla kopalni tylko stanowisko, które mówi że nie wszyscy myślą tak jak Kosiarski.
   Jako górnik wykonujący ciężką pracę od lat doceniam to.

   • eliia pisze:

    Przyznam się szczerze, że ustosunkowanie się gminy to sytuacji panującej na Bogdance nic nie da. Zarząd ma w nosie co sądzi o nim Łęczna.

    • Bartol pisze:

     Umówmy się, żadne stanowisko rady nie zmieni sytuacji na Bogdance. Chodzi bardziej o przekonanie wśród górników, że nie są sami, a butne wypowiedzi Kosiarskiego są wyłącznie jego prywatnym zdaniem.
     Co do propozycji LŁ dla osób zwolnionych w LW to odsyłam kolegę do programu wyborczego komitetu. Naliczyłem co najmniej 3 punkty, które bezpośrednio wpływają na zwiększenie miejsc pracy w gminie/powiecie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes