ŁGR będzie oficjalnie promowała Łęczną! [Dokument]

Tą informację warto odnotować. Radni miejscy jednogłośnie zdecydowali o wyrażeniu zgody na posługiwanie się herbem i barwami Łęcznej przez Łęczyńską Grupę Rowerową. Nie dziwcie się, nawet o takie rzeczy w Łęcznej trzeba pytać władzy.
ŁGR od kilku lat z powodzeniem zachęca mieszkańców górniczego miasta do aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach.
Po pewnym czasie nieoficjalnej działalności, przyszła pora na sformalizowanie niektórych kwestii. Wiem, że grupa przygotowuje koszulki w których rowerzyści będą mogli pojawiać się (jako jedna drużyna) na różnego rodzaju imprezach. Dzięki podjętej przez radnych uchwale, będzie możliwość umieszczenia na nich łęczyńskiego herbu i barw.

Tekst uchwały

Uchwała powstała przy pomocy radnych miejskich: Mariusza Fijałkowskiego, Zbigniewa Łagodzińskiego i Sebastiana Pawlaka.

Przy tej okazji chciałbym Was jeszcze raz serdecznie zaprosić do udziału w niedzielnej przejażdżce do Poleskiego Parku Narodowego. Szczegóły tutaj (LINK).

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "ŁGR będzie oficjalnie promowała Łęczną! [Dokument]"

  1. eh pisze:

    znowu tylko tych 3 radnych coś robi coś inicjuje a reszta? Za co ino biorą kasę za podniesienie ręki? Zero inwencji. Ale jaki pan tacy pretorianie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes