[List czytelniczki] Komunalna bez zapowiedzi hałasuje o północy!

Było chwilę przed północą kiedy w miniony piątek pod oknami mieszkańców ulicy Armii Krajowej, rozpoczęły się prace kanalizacyjne wykonywane przez pracowników PGKiM w Łęcznej. Oczywiście próżno było szukać informacji (również na stronie komunalnej), że takich prac można się spodziewać. Jak twierdzi czytelniczka wąsatego bloga, głośne wykonywanie prac wybudziło dzieci ze snu.

„Auto jeździło bardzo długo wokół bloków na Armii Krajowej i płukało okoliczne studzienki. Nie dało się spać!” – pisze czytelniczka.

No cóż! Janusze biznesu z komunalnej przyzwyczaili nas, że tworzą całkowicie autonomiczny byt w Łęcznej. W zasadzie, robią co chcą. Budują koński wodociąg i potrafią pomylić się w szacunkach o 500 000 PLN (pół miliona złotych), kupują sobie nagrody, którymi później się chwalą, a teraz okazuje się, że w każdej chwili (bez wcześniejszej informacji) mogą rozpocząć wykonywanie hałaśliwych prac na gęsto zaludnionym osiedlu.

Kosiarski i Martyn muszą odejść!

PS. Zdjęcie zostało wykonane podczas wykonywanych prac. Nie, nie wykonał go łęczyński monitoring, bo wtedy widzielibyśmy tylko kontury pojazdu 🙂

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „[List czytelniczki] Komunalna bez zapowiedzi hałasuje o północy!

  1. Wydaje mi się, że ten pojazd jest używany w przypadku awarii kanalizacji, a awaria sobie pory dnia nie wybiera. Nie czepiajcie się.

    Ale z tym, że Kosiarski musi odejść, to się akurat zgadzam 🙂

  2. TA STRONA //(ciach!) wyłącz proszę Caps Locka i wróć do komentowania. Bartol

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.